Teljesen idegenek (2016)

Perfetti sconosciuti

Ildikó Bacskai   2020. 12. 29.

Briliáns film, zseniális felépített, folyamatosan kibontakozó cselekmény, folyamatos feszültség és érzelmi dráma. Nagyszerű.

ArpiHajdu és Réci   2018. 09. 03.

Az idei év nagy várományosa lehet a Teljesen idegenek

Az olasz film azt hiszem témáját tekintve telitalálat. Nincs ebben semmi extra, nincs akció, túltolt CGI…mégis képes fenntartani a figyelmet. Mivel életünk nagy részét online töltjük, így nem nehéz kitalálni azt sem, hol rejtjük a titkainkat. Bizony ... teljes kritika»

elekm90   2019. 12. 26.

Kiváló kamaradráma nagyon jó alapötlettel. Kicsit lassan indul be, de utána az ember csak kapkodja a fejét, ahogy derülnek ki a szereplők titkai. 9/10

szaka123   2019. 01. 29.

Egészen jó film. Mielőtt megnéztem volna már volt aki ajánlotta, így nagyobb elvárásokkal néztem meg, de ezek után sem volt csalódás. Jó szereplők, jól kitalált történet, ami tökéletesen adagolta a feszültséget és a humort egyaránt. Többször nézős darab, csavarral a végén.

hsanya182   2018. 02. 18.

Elég erős párkapcsolati terápia. Házasság. Család. Érzelmek. Hazugságok. Katarzis. Bevallom az eleje nem tetszett, elég sokat beszélnek és mivel feliratosan néztem, végig olvasni kell, alig lehet nézni a szereplők mimikáját. A film lényege hogy egy c... több»

Ms. Akárki   2019. 05. 17.

Igazi alacsony költségvetésű film, de nekem nagyon tetszett. Imádtam az egyes embereket, ahogy bemutatta őket, majd azt ahogy a külső emberek, a barátok látják őket. Furcsa hogy mennyi nyilt titok lehet a közeli barátok között is. Vicces és egyben komoly témákat is feszeget, mint az elfogadás, vagy a hűség.

Zsceeeka   2017. 11. 13.

Imádtam. Szeretem az európai filmeket, hát még a kamaradrámákat, így ez egy kellemes elegye volt ezeknek. Szerintem kihozták belőle, amit ki lehetett. Én biztosan meg fogom még nézni többször is.

David di Donatello díjra 9 kategóriában jelölték, ebből kettőt meg is nyert, a legjobb film és a legjobb forgatókönyv díját.

(BéBé)

Olaszországban ez a film tartja a rekordot, a nyitó hétvégei bevételek alapján, 3.7 million $- ral.

(BéBé)

Rocco () a film közepe táján a világoskék pólója helyett fehérben tűnik fel, majd a film végén újra a világoskék pólóban látható.

(ps)

Hatásos és szórakoztató új olasz film a mozikban: Teljesen idegenek. Nem csak jó az alapötlete, de tulajdonképpen ki is tart a végéig. Tökéletes program az újévre. több»