Viking vakáció

Viking vakáció

What We Did on Our Holiday

Doug és Abi nyaralni viszik gyermekeiket. Rokonaik társaságában a gyerekek véletlenül családi titkokról szereznek tudomást, de szüleikről is meg tudnak néhány meglehetősen intim dolgot. Csakhamar kiderül, hogy amikor egy komoly súlyú titok elhallgatására kerül a sor,… Több

Forgatókönyvíró: Andy Hamilton, Guy Jenkin
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2014.09.26.

2019.07.09 HercegPeter

Kicsit morbid családi vígjáték. Talán az átlagosnál valamivel drámaibb. Ugyebár egy ilyen filmnél nem is várhatunk totális happy end-et. Nekem a humora nem annyira jött be, ahogy a története sem. Egyedül néhány szép tájkép tudott kárpótolni. Sosem szerettem, ha a kisgyerekeket túl okosnak tüntetik fel a filmekben.

2018.10.19 nikla113

Bár annyira nem világos, mi is lehetett az alkotók szándéka ezzel a filmmel, hiszen a történet szerintem nem igazán vezet sehová sem, minden esetre én jól szórakoztam a filmen. Igazán jó fajta humor ez, és a hangulata engem teljesen magával ragadott!

2017.04.30 gennaddifix

Egy kicsit morbid sztori, szerintem. Az alakítások egyszerűen fantasztikusak, csak egy kissé olyan határokat feszegetett nálam a film, amit nem biztos, hogy feltétlenül át kellett volna lépnie.

Derek
2012