Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Sanya   2020. 06. 21.

Nem értem az előző hozzászólót, szerintem igenis lendületes, vicces, sőt, azt merem mondani, hogy igenis szórakoztató filmet láttam, és egy igen egyedi élményben volt részem. Engem kilóra megvett A vendégek, és a legjobb szívvel tudom ajánlani.

Berto49   2018. 01. 16.

A film rövid játékideje alatt végig az volt az érzésem, hogy panoptikumi figurák fura és meghökkentő dialógusaival traktál a rendezőnő, Sally Potter. A leszbikus, Jinny, és a drogfüggő Tom kivételével a kevés szereplő mindegyike a hatvan és a halál k... több»

alexxx   2017. 03. 04.

Érdekes koncepcióval dolgozik a film, nem állítom, hogy unatkoztam volna, mindenesetre azért egy rendhagyó, és inkább szűk rétegnek szóló produkcióról van szó. A fekete-fehér képi világ azért ne riasszon el senki. Érdemes megnézni a trailert, és ha felkeltei az érdeklődéseteket, nem fogtok csalódni a teljes filmen sem.

Zsceeeka   2018. 03. 31.

Nagyon szeretem a kamaradrámákat, így mindenképpen kíváncsi voltam rá. Egy-két jeleneten tudtam mosolyogni és érdekesnek találtam, de valami mégis hiányzott belőle. A színészi alakítások pedig helyén voltak, egy 4-es.

oldczander   2020. 04. 25.

Hát ennél a filmnél azt érzem, hogy nem vált volna a kárára, ha színes maradt volna. Lehet, hogy csak én godnolom, de ez a fekete-fehér képi világ manapság nagyon kevés film esetében indokolt, és bár értem a helyét, túlságosan beszűkíti nekem a teret... több»

scroll35   2017. 05. 15.

Engem sajnos nagyon untatott. Értem én a drámát, meg a feszültséget, de egy filmtől én azért nagyobb lendületet várok el. Persze lehet, hogy csak nem az én ízlésem, akkor mea culpa, de az Elit játszma ezerszer jobban bejött, pedig az sem egy akciófilm.

Timothy Spall

Ez a film – már csak a rövidsége miatt is – olyan, mint egy emlékezetes családi vacsora....persze, reméljük a sajátunkra senki nem hoz majd fegyvert magával. 75/100 több»

Tanulság sincs, a A vendégek utolsó jeleneteként egy slusszpoént kapunk lezárásnak az erkölcsi igazságtétel, vagy megoldás helyett. De láttunk valami nagyon eredetit és nagyon vicceset. 9/10 több»

Cillian Murphy premier plánban szippantja előttünk a kokót, de ennél azért csípősebb szatírát várnánk egy veterán angol rendezőtől a Brexit korában. 65/100 több»