Pánikroham

Pánikroham

Atak paniki
Képek

A tragédia és a komédia műfajának ötvözete a film, amely hét rövid történetet mesél el arról, milyen könnyen és gyorsan összeomolhat az ember saját kis világa.

(ps)

Rendező: Pawel Maslona
Ország: Lengyelország
Premier: 2017.09.19.

2020.10.18 Elkoo

Hatalmas csalódás volt számomra ez a film,sokkal többet vártam volna,hisz egy komoly témát boncolgat. A "csavarok"elég kiszámíthatóak, a színészi játék pedig egyenesen kiábrándító volt.

2018.11.11 szucszoli

Nem jött be a film. Kidolgozatlanságot és átgondolatlanságot érezni rajta. Túl nagyot akar harapni. Túl sokat ad olyan részletekből, amiket nem tud aláalapozni és ráadásul ezeket nem tudja megfelelő kontextusba hozni. De mindazonáltal a színészek tel... Több

2018.11.10 jake_green

Remek szituációfilm. Több szálon futnak az események, és nem is igazán az abban szereplők motivációja vagy háttere a fontos, hanem a cselekmény maga, ami több ponton is összeér. Pörgős, élvezhető film! Lehetett volna még mit hozzátenni, viszont így is egy remekül fogyasztható alkotás

2019.01.19 Nagy Zsolt

Igazai felüdülés a sablonos amerikai filmek után

Nem elcsépelt és megszokott "csavarok" vannak benne. Nyugodtan meg lehet nézni, hogy tuda az ember, hogy így is lehet filmet csinálni.

Anyák gyöngye
2013