Apafej

Apafej

Big Daddy

Sonnynak (Adam Sandler) nincsenek nagy tervei az életben, semmiért nem akar felelősséget vállalni, és megpróbálja magát távol tartani a felnőtt élet gondjaitól. Nem is csoda, hogy barátnője egy nap megelégeli mindezt, és faképnél hagyja. Az elkeseredett Sonny azonban nem sokáig foglalkozhat… Több

Rendező: Dennis Dugan
Forgatókönyvíró: Steve Franks, Tim Herlihy, Adam Sandler
Premier (HU): 1999.09.30.

2023.08.18 Sz396367 Nézhetetlen

Undorító és nézhetetlen.

2017.11.02 indingo

A jobb fajta Adam Sandler filmekből való, ahol még van történet. Helyes, humoros film, a kisfiúk (ikrek játsszák a szerepet) nagyon aranyosak. Kellemes film.

Itt még Sandler nem fáradt bele az egykaptafás filmjeibe,és ez a kis aranyos mozi nagyon jól sikerült! Buscemi is nagy spíler,és a kisfiú(k) is tündéri kis manók.Jópofa,kedves,és néha megható film.

2017.07.18 Deku

Adam Sandler nekem nagy kedvencem vígjátékokban és itt is szuper volt. Ebben a filmben minden teljesen klappolt. Legnagyobb meglepődésemre sokkal jobban teljesített mint azt gondoltam volna.

2018.03.26 szaka123

Adam Sandler egyik legjobb filmje. Nincs benne túl sok alpári humor, a kisfiú is aranyos. Szerethető film, többször láttam már és ha valahol belefutok, a mai napig meg tudom nézni.

Adam Sandler a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

A filmben feltűnik Adam Sandler felesége, Jackie: ő a pincérnő a bárban. Ez az első alkalom, hogy együtt játszott a férjével.Szerző: kázsé

Az Apafej Adam Sandler és Allen Covert 14. közös filmje.Szerző: kázsé

A rendező, Dennis Dugan is megjelenik a filmben: ő az, aki nem akar cukorkát adni Halloweenkor.Szerző: kázsé

Szexoktatás
Öreglányok