Apafej (1999)

Big Daddy

Apafej

Sabnock Sanatory   2020. 03. 17.

Itt még Sandler nem fáradt bele az egykaptafás filmjeibe,és ez a kis aranyos mozi nagyon jól sikerült! Buscemi is nagy spíler,és a kisfiú(k) is tündéri kis manók.Jópofa,kedves,és néha megható film.

indingo   2017. 11. 02.

A jobb fajta Adam Sandler filmekből való, ahol még van történet. Helyes, humoros film, a kisfiúk (ikrek játsszák a szerepet) nagyon aranyosak. Kellemes film.

Deku   2017. 07. 18.

Adam Sandler nekem nagy kedvencem vígjátékokban és itt is szuper volt. Ebben a filmben minden teljesen klappolt. Legnagyobb meglepődésemre sokkal jobban teljesített mint azt gondoltam volna.

szaka123   2018. 03. 26.

Adam Sandler egyik legjobb filmje. Nincs benne túl sok alpári humor, a kisfiú is aranyos. Szerethető film, többször láttam már és ha valahol belefutok, a mai napig meg tudom nézni.

Szilonka   2018. 04. 06.

Helyes humoros kis film. Adam Sandler és a kiskölök kapcsolata, játéka nagyon tetszett. A Sprouse testvérek már felnőttek. Egyikük a Riverdale sorozatban játszik.

VvV   2018. 10. 28.

Humoros és helyes film, ahol a férfi gyerek kapcsolat kerül terítékre.

Ms. Akárki   2019. 07. 19.

Nagy meglepetés volt ez a film. Véletlenül bukkantam rá a tv-ben. Nem is ismertem eddig ezt a filmet, pedig alapvetően Adam Sandler filmjeit nagyon szeretem, főleg a régebbieket. Nagyon jól állt neki ez a kamaszos apafigura. Érzelmes, vicces és a történet is rendben volt. Kellemes kikapcsolódás volt a családnak.

Adam Sandler a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.

A filmben feltűnik Adam Sandler felesége, Jackie: ő a pincérnő a bárban. Ez az első alkalom, hogy együtt játszott a férjével.

(kázsé)

Az Apafej Adam Sandler és Allen Covert 14. közös filmje.

(kázsé)

A rendező, Dennis Dugan is megjelenik a filmben: ő az, aki nem akar cukorkát adni Halloweenkor.

(kázsé)

A búvár figura nevű játékot Adam Sandler találta ki.

(kázsé)

Julian szerepét egy ikerpár Cole Sprouse és Dylan Sprouse alakította. Mindketten elveszítették egy-egy tejfogukat a forgatás közben, amit helyettesíteni kellett.

(kázsé)

Az éneklő kenguru a film egyik írója, Tim Herlihy.