Apafej (1999)

Big Daddy

Apafej

indingo   2017. 11. 02.

A jobb fajta Adam Sandler filmekből való, ahol még van történet. Helyes, humoros film, a kisfiúk (ikrek játsszák a szerepet) nagyon aranyosak. Kellemes film.

Deku   2017. 07. 18.

Adam Sandler nekem nagy kedvencem vígjátékokban és itt is szuper volt. Ebben a filmben minden teljesen klappolt. Legnagyobb meglepődésemre sokkal jobban teljesített mint azt gondoltam volna.

szaka123   2018. 03. 26.

Adam Sandler egyik legjobb filmje. Nincs benne túl sok alpári humor, a kisfiú is aranyos. Szerethető film, többször láttam már és ha valahol belefutok, a mai napig meg tudom nézni.

Szilonka   2018. 04. 06.

Helyes humoros kis film. Adam Sandler és a kiskölök kapcsolata, játéka nagyon tetszett. A Sprouse testvérek már felnőttek. Egyikük a Riverdale sorozatban játszik.

VvV   2018. 10. 28.

Humoros és helyes film, ahol a férfi gyerek kapcsolat kerül terítékre.

Adam Sandler a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.

A filmben feltűnik Adam Sandler felesége, Jackie: ő a pincérnő a bárban. Ez az első alkalom, hogy együtt játszott a férjével.

(kázsé)

Az Apafej Adam Sandler és Allen Covert 14. közös filmje.

(kázsé)