Aranyélet

Aranyélet

Movieaddicts.hu
2015/11/03

Az Aranyélet mottójának választott „minden rohad, ami fénylik” jelmondat híven tükrözi a sorozatra jellemző fekete humorral fűszerezett drámai feszültséget, mely valahol nagy vonalakban a mai magyar közvéleményt is magában hordozza. Több

24.hu
2015/11/05

Az HBO új saját gyártású szériája üdítően profi, alattomos és mindenekfelett mocskos. Több

Revizoronline.com
2015/11/09

A család nem ereszt
Az évad első fele világszínvonalú, ami azt is jelenti, hogy hazánk eddigi televíziós csúcsteljesítménye. Ugyanilyen izgalmas folytatást ígér, és nem csak az évad második felére. CSIGER ÁDÁM ÍRÁSA. Több

2015/11/09

Úgy néz ki, az Aranyélet képes arra, hogy ígéretéhez híven ne csak a felszínt láttassa, teszi pedig mindezt teljesen máshogy, mint ahogy mi azt elsőre (felszínesen) gondolnánk. Több

24.hu
2016/01/06

Az Aranyélet első – és erősen reméljük, nem utolsó – évada bármely nemzetközi sorozattal simán felvehetné a versenyt. Mondjuk, miért. Több

cinestar.hu
2016/01/07

Az Aranyélet legfőbb erénye mégiscsak az, hogy úgy szól nekünk és a legfőképp rólunk, hogy a gyönyörű külcsín ellenére (Marosi Gábor képei bámulatosak) nem felejt el szórakoztatni sem.

2016/02/14

Értékelés: 8.5/10
Vitathatatlanok az értékei, és én különösen is örömmel tapasztaltam, hogy a "magyar sorozat" kifejezés végre többet jelenthet bugyuta szappanoperáknál. Több
Spy/Master
Instant dohány
2021

2016/11/06

Értékelés: 7.5/10
Az Aranyélet tehát nem feltétlenül lett gyengébb sorozat, egyszerűen csak nem arra fókuszál most, ami az erőssége lenne. Több

2016/12/26

Végeredményben a sorozat nemcsak abban nőtte ki a neki szabott keretet, hogy a tévé képernyőjén (a hazai produkciókhoz képest mindenképpen) mozis jellegű élményt kaptunk, hanem abban is, hogy a félig-meddig minisorozat jellegű, 8 epizódos méret már túl szűknek bizonyult. Több

Supernatural Movies
2017/02/15

A magyar HBO legújabb sorozata a későbbiekben még hivatkozási alap lesz. A hazai palettán biztosan, de jó esélye van a nemzetközi elismerésre is. 8/10 Több

Csokiduda
2018/05/13

Ami nem öl meg, összeköt!
Végre egy nézhető magyar sorozat, ami szól valamiről! Az HBO gondozásában egy igen jó magyar szériátt kaptunk, ami szerkesztőségünk is beszippantotta. A magyar alvilágot mutatja, ahol azért nem fenékig tejfel az élet, mint a nívósabb maffiákba. Fogyasztását mindenkinek csak ajánlani tudom... Több

Kultúrpart.hu
2019/03/12

Értékelés: 7.5/10
Fénylik, de nem mind arany
A finálé ugyan szép mentést mutatott be, de a harmadik évad végére így is sokkal jobban fogjuk érteni, mit állít ez a mű a minket körülvevő világról, mint azt, hogy mit állít rólunk, akik valójában kialakítjuk és fenntartjuk ezt a világot. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!