Ash vs Evil Dead

Ash vs Evil Dead

2016.02.13 Balint

Kegyetlen jól sikerült sorozat, alig várom a második évadot, nagyon régen élveztem ennyire filmet, sorozatot meg pláne ;)

2016.05.24 AlBundy

Nagyon jó! Nem egy olyan szöveg van a filmben, ami ha csak eszembe jut, elkap a nevetés. Kár hogy sokat kell várni a folytatásra, de megéri, mert tényleg egyedi, és jelenleg az egyik legjobb sorozat. Remélem sok évadot megél, és tudják tartani ezt a színvonalat. Ash 4 President!

2018.10.21 Indkgo

Eddig tetszik :D nagyon jó, hogy sorozat lett belőle, nem pedig film. Ritka az olyan horror ami vicces is. Sokat nevettem rajta. Biztos érdekes lesz a szereplők sorsa, még csak az első részt néztem meg, de ez a trió nagyon bejövős :)

2016.01.03 vinetty93

Írtó elmebeteg egy sorozat :D Meg van benne ez a képregényes stílus ami nekem különösen tetszik és egy fajta erős horror is beteg darabolásokkal. A főszereplő karakterét nagyon erősre írták és még a mellékszereplőket se hanyagolták legalábbis én így érzem.

2018.02.16 evlin16

A filmeket láttam igazi klasszikusok és imádtam őket. A sorozathoz nem sok reményt fűztem, de pozitívan kellett csalódnom benne. Egy igazán ütős és vicces horror sorozat rengeteg vérrel.

2023.10.15 Bence403000

Egyik hanem a kedvenc sorozatom, imádom az egészet úgy, ahogy van!

2018.03.31 Vrpp

Vicces, beteg, pont ahogy szeretem :) Nem unalmas, pörgős. Véres, de ez még elviselhető, mert elveszi a dolog élét az egész sorozatot átölelő humor.

2016.02.22 Kriszler

Nem láttam az előzményfilmet de mégis magával ragad a történet. Univerzuma ellenére végig boldog hangulatú, vicces film marad.

2015.11.26 dnbasd123

Imádom és imádni fogom ash karaktere miatt ! Remélem sokat kihoznak belőle

2017.02.10 Tóth Ferenc

Ez is a beteg de kurva jó sorozatok közé tartozik :D Ez a stílus ami a főszereplőnek Ash-nek van hát az kegyetlen :D

2019.07.14 Ujlaky Ádám

Nagyon jól hozza a hangulatot igazán egyedi poánokkal

Sajnálom, hogy elkaszálták, igazi unikum volt ez a sztori.