Ash vs Evil Dead

Ash vs Evil Dead

2015/11/02

Ha ezt a minőséget sikerül tartani a továbbiakban is, nem csak a mozivilág klasszikusai között fogjuk emlegetni Sam Raimi agyszüleményét. Én lelkes vagyok nagyon, és alig várom a folytatást! Köszönöm, ezt vártam, ezt akartam! GROOVY! Több

Movieaddicts.hu
2015/11/02

A lényeg a nagybetűs HANGULATON van! Tökéletesen sikerült hozni a „Gonosz halott-feelinget”. Engem sikerült kilóra megvenniük! (9/10) Több

2016/01/17

Értékelés: 8.5/10
Ez a sorozat alapvetően pöpec anyag, tömény Ash-esszencia, mégsem érzem kiválónak. Lesz azért még rajta mit javítani a második évadra, hogy ugyanazt az élményt nyújtsa, mint a klasszikus Evil Dead II. Több

Revizoronline.com
2016/01/26

Horrorhős kapuzárási pánikban
Jurassic Park, Mad Max, Star Wars - a kultikus trilógiákat folytató sequeleknél manapság semmi nem arat nagyobb sikert. Az Evil Dead franchise felelevenítése a tévében érkezik, de ez csak jót tett neki. CSIGER ÁDÁM KRITIKÁJA. Több

2017/02/19

Persze, ha nem vagy Evil Dead-fanatikus, akkor nagy valószínűséggel az egész sorozatot egy összefércelt, pofátlan fanservice-től bűzölgő undorító szarbélkupacnak fogod tartani... de én fan vagyok, szóval számomra nagyon groovy a cucc.

9/10 Több

Creepyshake.com
2021/04/22

Értékelés: 9.2/10
Mindent összevetve, nálam ez egy totális káosz és katarzis, éppen ezért jó, sőt szinte tökéletes. Bruce Campbell rajongóknak, és persze, mindenki másnak is, aki szereti a horror világát: KÖTELEZŐ darab! Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!