dulkap

Dana DeLorenzo
Jill Marie Jones
Lucy Lawless

3. évad:
A rajongók legnagyobb örömére egy év kihagyás után a régi kedvenc, az Evid-Dead-filmekből ismert Ash (Bruce Campbell) folytatja képernyős ámokfutását. A láncfűrészes kezével tovább aprítja a gonosz halottakat. Ebben továbbra is segítségére van Pablo (Ray Santiago), Kelly… Több

Premier: 2015.10.31. | Netflix (2019.08.05.)

2023.12.15 Farkasember37

A sorozat jobb, mint a filmek, de ezután a filmekre is jobb emlékezni

Egyik legjobb sorozat, amit életemben láttam, lehet, hogy pszichopata vagyok, de ne nézzen/ne cenzúrázzon senki horror témájú filmeket/sorozatokat, aki nem szereti őket. :) Egy horror akkor üt nagyot, ha az erőszak párosul a félelemmel és a miszticizmussal, az ismeretlentől való félelemmel, ugyanakkor kíváncsisággal! :) Ebben szerintem minden benne van, ami kell, mint amikor megeszek egy Kinder Buenót jóízűen, és behunyom a szemem, hogy ez nagyon jó, és a könnyem is kicsordul. :) :D Pedig én nem füvezek, :D Azért is, mert végre sikerült összekovácsolni a régi filmek sötét hangulatát az oda nem illő vígjátékkal, ami a 2., de pláne a 3. részben jelen volt. :) Egyértelmű 10/10.

2022.03.31 JRD

Tocsogó vér, gusztustalan jelenetek...

... és basszus, mégis az egyik kedvencem. Nehéz eldöntenem, hogy ez paródia vagy horrorkomédia, netán fekete komédia...úgy gondolom, hogy egyben mindegyik. Viszont folyik a vér, van csúnya beszéd és gyilok minden mennyiségben. Kamaszként láttam a filmet (ám még nem voltam elég érett hozzá), és élénken élt sok év után is az emléke bennem. Így, amikor ráleltem a sorozatra, kíváncsian álltam neki megnézni. Mivel anno a film is már eléggé véres volt, nem csalódtam. Persze nagyon nem gyereknek való sorozat. A címszereplő színész szerintem tök jó választás volt erre a szerepre. Harminc év telt el a régi sztori óta. A látvány megmaradt, az ijesztegetős fíling úgyszintén. És hogy Ash okosabbá vált-e az évek során Nos...szerintetek? Nézd meg! Jó szórakozást!

2017.08.21 Deku

Elmebeteg sorozat lett, azonban nagyon tetszik minden egyes mozzanata hisz nem csak meg tud nevettetni hanem a horror részében is nagyon ügyesen helyt tudott állni.

Bruce Campbell és a Raimi szereplése, munkája már tuti recept a sikerre. Morbid és beteges humor, démonok, élőhalottak, szellemek és mindenféle lény. Sebaj, jön Ash, és mindenkit legyőz. Vagy így, vagy úgy, de megoldja. Hozzá hasonló elmebajos társak... Több

2015.11.03 dulkap

Bruce Campbell és Ash visszatért, ráadásul mintha nem is telt volna el 23 év az Army of Darkness óta. Nem vagyok nagy sorozat-fan, csak párat követtem az elmúlt 10 évben (leszámítva a sitcom-okat), de ezt már nagyon vártam. Szerencsére azt kaptam, am... Több

A harmadik évadban 74 halált láthatunk.Szerző: BRANTON

A második évadban 33 halált láthatunk.Szerző: BRANTON

Az első évadban 37 halált láthatunk.Szerző: BRANTON

A sorozat rendezői Mark Beesley, Rick Jacobson és Tony Tilse.Szerző: BRANTON

A sorozat valójában egy folytatása egy filmnek, amely egy 1981-1992-ig 3 részes film az Evil Dead azaz Gonosz Halottak című film volt. Abban a filmen is Ash volt a főszereplő, és ugyanaz a színész játszotta.Szerző: Archívum

(2016. 01. 26.)
Horrorhős kapuzárási pánikban
Jurassic Park, Mad Max, Star Wars - a kultikus trilógiákat folytató sequeleknél manapság semmi nem arat nagyobb sikert. Az Evil Dead franchise felelevenítése a tévében érkezik, de ez csak jót tett neki. CSIGER ÁDÁM KRITIKÁJA. Több

Értékelés: 9.2/10
(2021. 04. 22.)
Mindent összevetve, nálam ez egy totális káosz és katarzis, éppen ezért jó, sőt szinte tökéletes. Bruce Campbell rajongóknak, és persze, mindenki másnak is, aki szereti a horror világát: KÖTELEZŐ darab! Több

(2015. 11. 02.)
Ha ezt a minőséget sikerül tartani a továbbiakban is, nem csak a mozivilág klasszikusai között fogjuk emlegetni Sam Raimi agyszüleményét. Én lelkes vagyok nagyon, és alig várom a folytatást! Köszönöm, ezt vártam, ezt akartam! GROOVY! Több

(2015. 11. 02.)
A lényeg a nagybetűs HANGULATON van! Tökéletesen sikerült hozni a „Gonosz halott-feelinget”. Engem sikerült kilóra megvenniük! (9/10) Több

Értékelés: 8.5/10
(2016. 01. 17.)
Ez a sorozat alapvetően pöpec anyag, tömény Ash-esszencia, mégsem érzem kiválónak. Lesz azért még rajta mit javítani a második évadra, hogy ugyanazt az élményt nyújtsa, mint a klasszikus Evil Dead II. Több