Alkonyattól pirkadatig (2014-2016)

Robert Patrick
Madison Davenport
Jesse Garcia
D.J. Cotrona

Sabnock Sanatory   2020. 08. 08.

Na ennek aztán sok értelme nem nagyon volt. Nyújtjuk, de minek. Teljesen fölösleges. Minden szempontból gyenge. Nem értem néhány film koncepcióját, mint ahogy ennek sem.

Edii   2015. 09. 30.

Nagyon jó sorozat, izgalmas, érdekes, jól van összerakva. Tetszett!!

Syracuse   2015. 05. 13.

Egész jól lett összerakva, amíg kell, tartja magát a filmhez is. Nyilván lettek kikényszerített mellékszálak, hogy valahol tudják folytatni is, de hát egy sorozatról beszélünk. A szereplők közül igazából a Gecko-fivéreket emelném ki, a színészek reme... több»

somi   2015. 11. 23.

Bobby8989   2015. 04. 20.

Már nagyon vártam ezt a sorozatot, mert a film első része a kedvencem. Az első évadból megnéztem 4 részt, és azt kell mondjam, hogy nem győzött meg. Ha egy epizód 25-30 perces lenne, akkor folytatnám, de 45 percet sajnos unalmasan tudnak kitölteni. A három csillagos értékelést az ötletre, és az első részre adtam.

quentin   2016. 06. 03.

Hát ilyen trash-sorozatot sem láthattunk még a tévében, de összességében azt kell mondanom, hogy tisztességesen összerakták. Egy próbát mindenképp megér, nem csak Rodriguez fanoknak.

piZZola   2015. 12. 09.

Nálam már azzal plusz ponttal indult a sorozat, hogy Rodrigueznek is köze van hozzá, és ez pontosan érződik is minden percén. És bár az első évad azért sántított egy-két helyen, meg még ott vannak a gyerekbetegségei, de kimondottan szórakoztató volt.... több»

A 2. évadban (a rajongók kívánságának eleget téve) Danny Trejo alakítja a pultos Razor Charliet, ahogy azt az 1996-os filmben is tette.

(Syracuse)

A sorozatban feltűnik a Big Kahuna Burger reklámja is. A fiktív gyorsétterem neve Quentin Tarantino 1994-es filmjéből, a Ponyvaregényből lehet ismerős.

Robert Rodriguez, a sorozat alapjául szolgáló film rendezője a széria produceri teendői mellett négy epizódot is maga rendezett, köztük a pilotot is, melynek forgatókönyvét is maga írta.

Ez az első alkalom, hogy a, Earl McGraw karakterét nem Michael Parks alakítja. A színészt korábban az Alkonyattól pirkadatigg, a Kill Bill és a Grindhouse - Halálbiztos című filmekben is a texasi ranger szerepében láthattuk.

Wilmer Valderrama annyira lelkes volt, hogy Robert Rodriguezzel dolgozhat együtt, hogy anélkül is aláírta a szerződést, hogy tudta volna, milyen karaktert fog alakítani.