Alkonyattól pirkadatig (2014)

From Dusk Till Dawn: The Series

Edii   2015. 09. 30.

Nagyon jó sorozat, izgalmas, érdekes, jól van összerakva. Tetszett!!

Syracuse   2015. 05. 13.

Egész jól lett összerakva, amíg kell, tartja magát a filmhez is. Nyilván lettek kikényszerített mellékszálak, hogy valahol tudják folytatni is, de hát egy sorozatról beszélünk. A szereplők közül igazából a Gecko-fivéreket emelném ki, a színészek remekül hozzák a formát. Külön felüdülés volt Wilmer Valderramát (gy.k.: Fez a That '70s Showból) újra sorozatozni látni. 4 csillagot kap, de ez a 2. évad során csökkenhet, kíváncsi vagyok, hogyan tovább.

somi   2015. 11. 23.

Bobby8989   2015. 04. 20.

Már nagyon vártam ezt a sorozatot, mert a film első része a kedvencem. Az első évadból megnéztem 4 részt, és azt kell mondjam, hogy nem győzött meg. Ha egy epizód 25-30 perces lenne, akkor folytatnám, de 45 percet sajnos unalmasan tudnak kitölteni. A három csillagos értékelést az ötletre, és az első részre adtam.

quentin   2016. 06. 03.

Hát ilyen trash-sorozatot sem láthattunk még a tévében, de összességében azt kell mondanom, hogy tisztességesen összerakták. Egy próbát mindenképp megér, nem csak Rodriguez fanoknak.

Zane Holtz
Eiza González
Madison Davenport
Zane Holtz
Robert Patrick
Madison Davenport
Jesse Garcia
D.J. Cotrona

A 2. évadban (a rajongók kívánságának eleget téve) Danny Trejo alakítja a pultos Razor Charliet, ahogy azt az 1996-os filmben is tette.

(Syracuse)

A sorozatban feltűnik a Big Kahuna Burger reklámja is. A fiktív gyorsétterem neve Quentin Tarantino 1994-es filmjéből, a Ponyvaregényből lehet ismerős.

Robert Rodriguez, a sorozat alapjául szolgáló film rendezője a széria produceri teendői mellett négy epizódot is maga rendezett, köztük a pilotot is, melynek forgatókönyvét is maga írta.