ArpiHajdu és Réci   2016. 07. 05.

Összességében tetszett a film, alkalmanként még jókat is tudtam nevetni rajta. Egy igaz hentelős trash-film, amelyet helyén kell tudni kezelni. Aki látott más Robert Rodriguez filmet, az hasonlóra számíthat itt is. Kissé logikátlannak tűnhet a történet, pedig valójában két része van, csak nincs kitéve egyértelműen a jelzés. Egyrészt van egy krimiszerű road movie, majd jön a váltás, s lesz belőle egy (zöld)vérrel tarkított, Zs- kategóriás horrorra hajazó rész. És a kérdés: Mit tudunk a vámpírokról? A karakterek szerintem rendben voltak, Harvey Keitelt nem lehet nem szeretni, George Clooney is jól játszott, Quenti Tarantino pedig egy olyan figurát hozott, amelyet a való életben is el tudok képzelni róla. Valamint plusz pont a dögös zenéért is. Egyszer mindenképp érdemes megnézni, de akinek az ilyen fajta műfaj nem jön be, vagy nem tudja helyén kezelni a filmben láttotakat annak nem biztos, hogy tetszeni fog.

Deku   2017. 07. 11.

Nekem ez valahogy most nem jött be. Nem régen néztem meg és egyszerűen nem tetszettek a karakterek. Olyan semmilyen volt az egész. Kár érte mert a történettel semmi baj nem volt.

Artemisia   2018. 04. 18.
Tarantino hangulatú film

A forgatókönyvön rajta van Tarantino kézjegye, - különösen a játékidő első harmadában - és a rá jellemző brutális,kaotikus, őrült stílusa,hangulata van a filmnek. Tarantino és Clooney remekül hozzák a karaktereiket, különösen Quentin Tarantino személyesíti meg hitelesen az elmebeteg, perverz és gyilkos Richard Gecko-t, aki ártatlan embereket gyújt fel, íjedt nőket kaszabol össze, papokat rabol el, és hallucinációkat lát és hall. Robert Rodriguez rendezői hangja tulajdonképpen csak a cselekmény második részében, a Titty Twisterbe való megérkezés után érezhető. Az itt játszódó jeletek a trash műfaj legjavát adják; vérszívás, cafatokra szakadás, élve felrobbanás, karó átdöfése a mellkason,... több»

dailyfilmsan   2018. 10. 26.

Az eleje az nagyon jó. A bevezetés az csúcs de sajnos ahogy haladunk a film idővonalán a színvonal is elkezd lefeleé csúszni. Átmegy horror vígjátékba. Ahogy megjelennek benne a zombik onnantól nevetséges lesz. Tarantino a védjegyét rajtahagyta a filmen szóval látványban király de a tartalom hervadozik .

Norbert93   2018. 09. 13.

Grindhouse stílus tökösen tálalva.

Cheech Marin
Danny Trejo
Cheech Marin
Fred Williamson
George Clooney

A Titty Twister bár nyilvánvalóan nem egy hozzám hasonló jó házból való úrlánynak ajánlott hely, szerencsémre azonban az én drága jó apukám ezt nem tudta, úgyhogy nem lettem eltiltva anno ettől a mozitól, én pedig imádtam ezt az őrült road-movie-t, amely teljesen váratlanul átcsap egy zseniálisan jó zombi vígjátékba. több»

Salma Hayek karakterének a neve, (Satanico Pandemonium) utalás egy mexikói horrorklasszikusra, ami ezt a címet viseli.

(Artemisia)

Tarantino mindössze 1500 dollárt kapott a forgatókönyv megírásáért.

(Artemisia)

A film alapötlete eredetileg Robert Kurtzmann-tól származik.