Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

elekm90   2020. 11. 13.

A vámpírok megjelenéséig tetszett, de az utána következő B-filmet már kevésbé tudtam értékelni. A színészek és dialógusok jók voltak, de tele van ócska megoldással.

Artemisia   2018. 04. 18.

Tarantino hangulatú film

A forgatókönyvön rajta van Tarantino kézjegye, - különösen a játékidő első harmadában - és a rá jellemző brutális,kaotikus, őrült stílusa,hangulata van a filmnek. Tarantino és Clooney remekül hozzák a karaktereiket, különösen Quentin Tarantino szemé... teljes kritika»

ArpiHajdu és Réci   2016. 07. 05.

Összességében tetszett a film, alkalmanként még jókat is tudtam nevetni rajta. Egy igaz hentelős trash-film, amelyet helyén kell tudni kezelni. Aki látott más Robert Rodriguez filmet, az hasonlóra számíthat itt is. Kissé logikátlannak tűnhet a történ... több»

Deku   2017. 07. 11.

Nekem ez valahogy most nem jött be. Nem régen néztem meg és egyszerűen nem tetszettek a karakterek. Olyan semmilyen volt az egész. Kár érte mert a történettel semmi baj nem volt.

dailyfilmsan   2018. 10. 26.

Az eleje az nagyon jó. A bevezetés az csúcs de sajnos ahogy haladunk a film idővonalán a színvonal is elkezd lefeleé csúszni. Átmegy horror vígjátékba. Ahogy megjelennek benne a zombik onnantól nevetséges lesz. Tarantino a védjegyét rajtahagyta a filmen szóval látványban király de a tartalom hervadozik .

Norbert93   2018. 09. 13.

Grindhouse stílus tökösen tálalva.

Syracuse   2015. 05. 13.

Robert Rodriguez nagyot alkotott ezzel a filmmel, amibe besegített neki az azóta már kultrendezővé avanzsált Quentin Tarantino is. Tarantino ő Tarantino, erről mást nem lehet mondani. Nézzétek meg a többi filmjét is, aztán megértitek. :D

Cheech Marin
Danny Trejo
Cheech Marin
Fred Williamson
George Clooney

Salma Hayek karakterének a neve, (Satanico Pandemonium) utalás egy mexikói horrorklasszikusra, ami ezt a címet viseli.

(Artemisia )

Tarantino mindössze 1500 dollárt kapott a forgatókönyv megírásáért.

(Artemisia )

A film alapötlete eredetileg Robert Kurtzmann-tól származik.

(Artemisia )

George Clooney a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díját.

A Rammstein nevű, német metálzenekar az "Engel" című számához készült videoklippel tisztelget a film előtt.

A Titty Twister díszleteit egy kaliforniai sivatagban építették fel.

Néhány hang, amit Sex Machine ad ki magából az átváltozása után, Robert Rodriguez gyermekétől származik, aki akkoriban tanult beszélni.

Sex Machine fegyvere a Desperado című filmben is megtalálható abban a bizonyos gitártokban.

A Titty Twisterben játszó banda egy létező zenekar, a Tito & Tarantula.

A Fuller család a nevét Quentin Tarantino egyik kedvenc rendezője, Samuel Fuller után kapta.

A Titty Twister bár nyilvánvalóan nem egy hozzám hasonló jó házból való úrlánynak ajánlott hely, szerencsémre azonban az én drága jó apukám ezt nem tudta, úgyhogy nem lettem eltiltva anno ettől a mozitól, én pedig imádtam ezt az őrült road-movie-t, amely teljesen váratlanul átcsap egy zseniálisan jó zombi vígjátékba. több»