Mániákus zsaru 2.

Mániákus zsaru 2.

Maniac Cop 2

Egy rendőrről mindenki azt hiszi, hogy meghalt, csak két társuk állítja azt, hogy zombivá változott, hiszen kis híján megölte őket.

(mamiéstöti2)

Rendező: William Lustig
Író: Larry Cohen
Forgatókönyvíró: Larry Cohen
Premier: 1990.07.18.

2024.02.22 Interfectorem Sabnock

Másodszor is arat a zombi zsaru!

Ismét William Lustig, és átléptünk a 90-es évekbe... Két évvel a halott zsaru ámokfutása után jött a folytatás, és szerintem nem lett rosszabb, csak kissé másabb, hogy úgy mondjam! Ismét egy slasher horror, de itt már több vér, jóval több akció, több... Teljes kritika

2022.03.05 BoBamburg

Tökre szórakoztató film, akárcsak az első része. Nem egy nagy durranás, de egy laza kikapcsolódásnak tökéletes. Aki bírja az ilyen stílusú filmeket azoknak mindenképp ajánlott tenni egy kört eme trilógiával.

2023.03.21 Kóborló

Visszatér a halott rendőr

Szűk két évre az első Mániákus zsaru bemutatása után William Lusting ismét elvállalta a rendezési feladatokat a második felvonásra, amit – akárcsak az első részt – most is Larry Cohen (1936–2019) forgatókönyvéből hoztak tető alá. Az első résznek nem ... Teljes kritika

2018.11.11 Márton

Itt senkinek sincs bérelt helye az élők táborában

A Mániákus zsaru 2-ik részét csupán két évre az első rész után már be is mutatták! A film rendezői székét ismét William Lustig foglalta el, a forgatókönyvet pedig az a személy készítette akinek a neve elsősorban a Kannibál bébikkel ért el sikereket e... Teljes kritika

A film forgatását 1989. december 4-én kezdték meg, és 1990. február 24-én fejezték be.Szerző: Kóborló

Idehaza csak a vágott verziója jelent meg videókazettán, amiből közel 8 percet vágtak ki.Szerző: Kóborló

Felmerült, hogy a filmbéli Edward Doyle szerepét Richard Crenna (1926-2003) fogja alakítani.Szerző: Kóborló

Egyes pletykák szerint Claudia Christian színésznő a film felvételei során vetélt el, de ezt a mai napig tagadják a film producerei.Szerző: Kóborló

A börtönben játszódó tűzesetek felvételein a stáb három napon keresztül dolgozott.Szerző: Kóborló