Márton   2018. 11. 09.

Alapjaibna véve egy egész korrekt kis slasher lett, bár nem ezzel a filmmel lesz számomra emlékezetes a rendező pályafutása, sokkal inkább az 1980-ban készített Maniac (ismertebb címén az Elmebeteggel) mert hát mindkét filmet William Lustig rendezőne... több»

Keiichi Tsuchiya   2017. 04. 21.

Hát, nagyon átjött nekem a "fíling" az egészből, nekem tetszett, élvezetes volt, hogy olyan pörgős, hogy annak ellenére, hogy mintha egy low budgetos film lenne, sok kreativitást és ötletet vittek bele.

marklar   2016. 04. 03.

Ez egy eléggé korrekt B-kategóriás horror, ami nagyban tükrözi még a nyolcvanas évek konvencióit. A látványvilága kissé esetleg és gagyi, az alakításokról meg inkább nem beszélnék, kritikán aluliak. :) Ennek ellenére szerintem még így is bőven egy nézhető film kerekedett ki a koncepcióból.

Richard Roundtree
Richard Roundtree
Laurene Landon

A film összbevétele 671 382 dollár volt (imdb.com).

A filmben egy rövid cameo erejéig feltűnik a film rendezője, William Lustig

(Márton)

Az áldozatok száma: 19.

A halottkémet alakító a valóságban a rendező háziorvosa.

Bár a film New York City-ben játszódik, a városban mindössze három napot forgatott a stáb.