Vakító fehérség (2009)

Whiteout

indingo   2019. 07. 01.

Roppant gyenge film, néha követhetetlen és olyan bugyuta megoldásokkal tarkítva, hogy nem veszítünk vele semmit ha nem nézzük meg, ja és a vége hát szánalmas.

Artemisia   2018. 09. 16.

Teljesen átlagos, szombat délutáni tévéfilm. A havas-jeges környezet és az effektek egészen elfogadhatóak, a jégtakaró alatti járat beomlása jó jelenet, csak túl egyszerűen jutnak ki. Az üldözési jelenetek viszont nagyon bénák és elfuseráltak. A fil... több»

harnas1207   2018. 12. 10.

Hatalmas bukás lett a film, mindenhol negatív kritikák, de én élveztem. Egyszer simán megnézhető. Teli van klisékkel és az az érzés is végig ott lebeg, hogy "úristen hány film szólt már erről", de attól még az elmegy kategóriába simán belefér.

D. Wolfe   2016. 04. 23.

Őszintén megmondva rosszabbra számítottam. A sztori tényleg nem nagy szám, viszont a környezet nagyon ügyesen használja ki a film. Akadtak benne izgalmas részek és Kate Beckinsale-nek is egészen jól állt a szerep. Unalmas délutánokra, estékre szerintem simán ajánlható.

A film hatalmas bukás volt. Kritikusok szerint helyet érdemel az év TOP 10 leggyengébb filmjei között, míg a bevétele alig érte el a 17 millió dollárt. Ez a 35 millió dolláros költségvetést tekintve az igazán nagy bukta.

(harnas1207 )