The Guest

hsanya182   2016. 01. 12.

Egy gyászoló családhoz fiuk volt katonatársa érkezik látogatóba majd rejtélyes körülmények miatt a maga öntörvényű módján segítő kezet nyújt a család tagjainak! Szerintem a kamaszoknak több értéket képvisel, kik várnának egy hasonló megmentőre aki kihúzza őket a sulis problémákbóól... :) Van benne egy rejtélyes szál, mely megoldásra várat, így ki lehet bírni a film végéig, de akciófilmnek elég gyenge! Egyszer nézhető.

Bogi87   2016. 05. 28.

Elég lassan indul be a film, viszont tetszett a rejtélyessége, a bizonytalanság, ami körüllengi.

Berto49   2017. 09. 22.

!!!SPOILER!!! Ezt a „duplafenekű” filmet egyszer meg lehet nézni, bár nem túlságosan érdemes. A feléig olyan mintha egy családi TV-sorozat lenne, egy amerikai minta famíliáról, az anyuci fiatalabbnak néz ki, mint a 20 éves lánya, aki pincérnőként főiskolára gyűjt, az apuci csak inni tud, a nagyobbik fiú meghalt az afganisztáni háborúban, a kisebbiket állandóan zrikálják a high schoolban. Egy napon beállít a házba egy David nevű fickó azt állítva, hogy együtt szolgált a meghalt fiúkkal. Rövid időn belül a család minden tagjával megkedvelteti magát. Ezután jön a fordulat, ez a második film, kiderül, hogy a vendég egy elrontott lélektani kísérlet és valóságos gyilkológép. Hiába érkezik kommandós csapat a likvidálására (eszméletlenül ügyetlenek a kommandósok) ő majdnem mindenkivel végez. A végső csavar sem maradhat el.

BoBamburg   2019. 01. 10.

Egész pofás kis film, ami elég jól indít, megteremtve egy rejtélyes és izgalmas alapot, viszont a végére mintha meg akarták volna tölteni jó sok akcióval, de számomra inkább volt béna mint menő. Az utolsó fél óra kissé rontott az összképen, de így is egy egészen feszes és jó hangulatú film.

D. Wolfe   2016. 05. 01.

Nagyon erős atmoszférájú, érdekes film volt. Az első egy órában nem igazán lehet tudni, hogy hová is akar kilyukadni az egész, aztán az utolsó fél óra kicsit - igazából nagyon - másféle irányvonalat vesz fel, ez kicsit rontotta az összképet. Amúgy minden rendben votl benne, több hasonló filmnek nagyon örülnék a jövőben, mert szerintem lenne rájuk igény.

Brendan Meyer
Brendan Meyer
Maika Monroe

A házibulis jelenetben felfedezhetünk egy ismerős kelléket : a rókamaszkot a rendező egyik korábbi filmjéből, a You're Nextből.

(Menyét Ibolya)