Brendan Meyer
Brendan Meyer
Maika Monroe

Egy idegen csenget be Petersonékhoz, a halott fiuk katonatársaként mutatkozik be, de egyre kevésbé tűnik annak, akinek vallja magát.

(dulkap)

Rendező: Adam Wingard
Író: Simon Barrett
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2014.01.17.

2021.06.30 Zsolt Zsolt

Ez a film nekem nagyon bejött, szerintem az egész a bizalomra épül, tehát kiben bízunk meg, és kiben nem. Ez a család ezt nagyon lazán vette, és sajnos tragédia lett a vége.

2020.10.31 stevepisti

Egész jó film, többen a tempója miatt panaszkodnak, nekem azzal nem volt gond, viszont ami nem tetszett, illetve hiányoltam, túl kevés infót kaptunk Davidről, pl.: hogy miért került bele abba a bizonyos programba, illetve ezzel a témával kapcsolatban... Több

Néhány filmmel,mint jelen esetben ezzel is,hogy nem tudja tartani a tempót,kifut a történetből,rengeteg az üresjárat benne.Maga a mozi tetszik,de nem elég feszes a tempó.Mindenesetre abszolúte nézhető film.

2016.05.28 Bogi87

Elég lassan indul be a film, viszont tetszett a rejtélyessége, a bizonytalanság, ami körüllengi.

2016.01.12 hsanya182

Egy gyászoló családhoz fiuk volt katonatársa érkezik látogatóba majd rejtélyes körülmények miatt a maga öntörvényű módján segítő kezet nyújt a család tagjainak! Szerintem a kamaszoknak több értéket képvisel, kik várnának egy hasonló megmentőre aki ki... Több

A házibulis jelenetben felfedezhetünk egy ismerős kelléket : a rókamaszkot a rendező egyik korábbi filmjéből, a You're Nextből.Szerző: Menyét Ibolya