Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

belavagyok   2020. 11. 07.

Az előzetesből sok minden kiderült előre, nem okozva ezzel nagy meglepetést. Ha kicsit okosabbak, a trailer titokzatosabb maradt volna.

indingo   2020. 10. 30.

Kicsit olyan érzésem volt, mintha a Vaksötét című filmet dolgozták volna át. A története kísértetiesen hasonlított rá, persze az fényévekkel jobb.

Bazzzsi   2020. 10. 25.

Egynek elment, de nem valami maradandó alkotás. A csaj zavaróan sokat sikongatott és üvöltözött benne. A nagy csavarra számítani lehetett.

stevepisti   2020. 10. 25.

Egy teljesen korrekt horror, thrillerre sikeredett. A betörő banda tagjai jól össze lettek válogatva, volt a laza, kemény, gonosz figura, volt aki az egész értelmi szerzője, ő később már elveszíti az irányítást, volt aki gyengécske jellemű, könnyen b... több»

matrosh1980   2020. 10. 23.

Engem azért sikerült meglepniük a fordulattal, amiről most itt nem spoilereznék, de egészen addig csak közepes filmként néztem, aztán jött ez a bizonyos dolog, és felhúzta az értékelésemet. Ezekben az ínséges mozis időkben érdemes tenni vele egy próbát.

alien007   2020. 09. 25.

Kimondottan erős kezdés után kezdett lejtmenetbe a film, amit őszintén szólva igazán sajnáltam, mert azt éreztem, hogy ebben sokkal több még. Williamst mindenesetre jó volt egy teljesen más szerepben látni, de sajnos ez most közepesnél nem lett jobb.

Annuska   2020. 10. 27.

Aki másnak vermet ás, maga esik bele, tartja a közmondás. Sajnos túl sok mindent előre lelőttek az előzetesben, de így is egy viszonylag jó horrort láttunk.

Rita Tushingham
Rita Tushingham
Sylvester McCoy
Jake Curran

A film összbevétele 113 105 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 23 053 341 forintot termelt. A hazai mozik összesen 14 795 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film forgatása 2019. májusában kezdődött meg egy viktoriánus korabeli villában, Kentben, London közelében.

2019. februárjában jelentették be hivatalosan, hogy a film női főszerepét a Trónok harca sztárja, In February 2019, Maisie Williams alakítja.

A film Észak-Amerikában egyszerre debütált a mozikban és a VOD szolgáltatók kínálatában.

Ez Julius Berg első egészestés filmje.

A film alapjául Hermann és Yves H Une Nuit De Pleine Lune képregénye szolgált.

A tulajok angolosan groteszkre veszi a figurát, és próbál némi sötét humort csempészni a történetbe – inkább kevesebb, mint több sikerrel. több»