Vaksötét 2 (2021)

Don't Breathe 2

Adam Young

drg0602   2022. 01. 22.

Szuper jó folytatás!

Szuper jó folytatás! Eszméletlen brutális, talán még az első résznél is jobban. Főszerepet játszó Stephen Lang-tól , profi színészi teljesítményt látunk. Nagyon izgalmas, fordulatos alkotás. Méltó folytatása az első résznek! 10/10

Caravaggio1978   2021. 09. 15.

Tökéletes folytatás

Nekem tetszett, nagyon jól összehozták az egész történetet. Látványos volt, és izgalmas. Nem lövök le egy poént sem, akinek tetszett az első rész, az szívesen fogyasztja el a másodikat.

Klauka89   2022. 01. 10.

Phoenix vagy Tara?

Szerintem nagyon jól sikerült. Rosszabbra, felszínesebb sztorira számítottam. De nagyon jól körbeért a történet, igaz, hogy durva mese alakult ki belőle, de tetszett a vége. Volt lezárás, akciódús, folyamatosan fenntartotta az érdeklődésemet. Vér folyik benne elég, megtölt néhány medencét. Nagyon nagy piros pont, hogy végre nem mindenki csak nyakra-főre gyilkolni akar, valakinek lelkiismerete is van. Ajánlom!

stevepisti   2021. 10. 07.

Így kell kettes fokozatba kapcsolni. Nálam nagyon rendben volt, Stephen Lang még mindig nagyon jól hozza a vak férfi szerepét. A kislány is ügyesen játszott, a banda tagjaira sem igazán lehet panasz. Némelyik „kivégzés” igencsak kegyetlenre sikerült,... több»

petraszab   2022. 01. 13.

Pozitívum, hogy összetettebb a története, mint az első résznek. Vannak hasonlóságok a két rész között a történet kibontakozását tekintve. Izgalmas film, párszor még biztos meg fogom nézni.

Annuska   2022. 01. 09.

Felül tudta múlni az első rész izgalmát. A történet komplettebb és pörgősebb. Mindenképpen jót tett a szériának a több szereplő szerepeltetése. Helyenként egy cseppet túlzó volt számomra.

KCintia   2022. 01. 09.

Gyengébb, mint a korábbi

Az első részt én nagyon szerettem, mert tele volt feszültséggel és izgalommal. A második rész viszont engem nem nagyon vett le a lábamról. Olyan abszurd volt már, hogy megint betörnek a bácsikához, csak most épp a "lánya" miatt. Aztán megint megy az eszeveszett küzdelem, csak most épp más célért. Maximum az az egy "csavar" segített a filmen, mikor kiderült, hogy mit akarnak a szülők a kislánnyal.

A bemutató dátuma 2021. augusztus 12.

(Zsolt Zsolt)

A film Rodo Sayagues első rendezése.

(csd)

A Vaksötét 2 munkálatai 2020 augusztusában kezdődtek Szerbiában, a főszerepet alakító Stephen Lang pedig októberben jelentette be, hogy a forgatások véget értek.

(csd)