Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

H.a.n.n.a   2020. 11. 06.

Egy percet se unatkoztam közben. Nagyon pörögtek az események, egymás után jöttek a meghökkentő jelenetek.

NGN   2020. 10. 04.

A futkározós zombik visszavágnak

Véleményem szerint a Vonat Busanba egy egészen kellemes, új ízt vitt a már megfáradt zombifilmek műfajába. Mind érzelmekben, mind pedig látványban, valamint ötletes jelenetekben gazdag volt, és többek között ezekért is volt szerethető a 2016-os mozi.... teljes kritika»

indingo   2020. 10. 04.

Az első rész jobban megfogott. Ez sem volt rossz, de kicsit olyan amerikai hatást érzetem benne, mint pl. a legvége túl érzelmes lett vagy az akció jelenetek kicsit túlzóak.

belavagyok   2020. 10. 06.

Nem mondanám, hogy rossz volt de az első rész nagyobb durranás volt a zombifilmek világában. Ennek egyszerűbb és kiszámíthatóbb a története.

stevepisti   2020. 09. 25.

Hogyha az első résztől elvonatkoztatunk, akkor egy erős közepes zombi – akció filmet kaptunk, második rész gyanánt, de szerintem senki sem erre számított, aki várta a folytatást. Számomra ez a rész, inkább jóval erőszak központúbb volt, sok autós üld... több»

Caravaggio1978   2020. 10. 24.

Meglepően jó mozi volt

Szerintem abszolút jó film volt,pörgős,és szuper színészekkel,semmi extra,vagy gagyi túlzásokkal,utána meg is néztem az előző részét ami szintén fergetegesen jó volt.

Flórián   2020. 09. 21.

Nagyon gyenge. Már az alapsztori is hülyeség, mivel 2 és fél millió dollár nem hiszem hogy sokat érne egy zombiapokalipszis közepén ????

A film összbevétele 39 015 921 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 5 944 950 forintot termelt. A hazai mozik összesen 3 741 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Holtak szigete nem egyenes folytatás, hanem önálló film, amely ugyanabban az univerzumban játszódik, mint az első.

(jfruzsi97 )

A Holtak szigete cselekménye 4 évvel a Vonat Busanban eseményei után játszódik.

A Peninsula - Holtak szigete a 2016-os Vonat Busanba - Zombi expressz folytatása, melynek rendezői székét ezúttal is Sang-ho Yeon foglalhatta el.

A filmet eredetileg a 2020-as Cannes-i Filmfesztiválon is bemutatták volna, azonban a COVID-19 világjárvány miatt végül nem tartották meg a rangos filmes seregszemlét.

A film összbevételei augusztus 30-ig meghaladták a 32,9 millió dollárt, melyhez a dél-koreai közönség 27,6 millióval járult hozzá.

Az első résszel, a Vonat Busanban-nal ellentétben a folytatás már nem nyerte el maradéktalanul a kritikusok tetszését. A horror jelenleg (2020. szeptember) 76 szemlézett cikket követően 51 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon.

Unalmas, sablonos, idegesítő, kicsit sem félelmetes darab lett ez, melyre kár pénzt és időt pazarolni. több»