A tulajok

The Owners

2023.04.06 Kóborló

legújabb vélemény a nap véleménye

Aki másnak vermet ás…

Ha nem tudnám, hogy jelen filmünk alapját egy 2011-ben megjelent belga képregény szolgáltatta, akkor jómagam is élnék azzal a bizonyos gyanúperrel, hogy A tulajok című produkció csupán egy gyenge koppintása a 2016-ban bemutatott Vaksötét című filmnek... Teljes kritika

2021.12.19 BoBamburg

Az elején még el is hittem, hogy ez nem lesz rossz, de kb. 20 perc/fél óra elteltével már elkezdtem unni, a végére meg teljes érdektelenségbe fulladt. De ez annak is köszönhető, hogy a home invasion filmekkel is Dunát lehetne már rekeszteni, tényleg oda kell raknia magát annak, aki újat akar mutatni benne.

2021.02.27 Eastern79

Nem mindenki az, akinek látszik

Habár Julius Berg filmje az Egyesült királyságot és Kanadát képviseli hivatalosan, nekem végig úgy tűnt, hogy egy kifejezetten francia horrorral van dolgom, ami elsősorban Mathieu Gompel írónak köszönhető, illetve annak, hogy a hatalmas ház, ahol az ... Teljes kritika

2020.10.25 stevepisti

Egy teljesen korrekt horror-thrillerre sikeredett. A betörő banda tagjai jól össze lettek válogatva, volt a laza, kemény, gonosz figura, volt, aki az egész értelmi szerzője, ő később már elveszíti az irányítást, volt, aki gyengécske jellemű, könnyen ... Több

2020.10.30 indingo

Kicsit olyan érzésem volt, mintha a Vaksötét című filmet dolgozták volna át. A története kísértetiesen hasonlított rá, persze az fényévekkel jobb.

2020.07.08 quentin

Alapvetően bírom a home invasion filmeket, csak hát ne láttunk volna már ennél sokkal de sokkal jobbakat is. Még a műfaján belül is csalódást keltő.

2020.10.25 Bazzzsi

Egynek elment, de nem valami maradandó alkotás. A csaj zavaróan sokat sikongatott és üvöltözött benne. A nagy csavarra számítani lehetett.

2021.03.20 dovetusfurdo

Na ez...

Az első félóra elég kiszámítható események, semmi meglepő. Gondolkozik az ember, be fog indulni, érdemes folytatni? A válasz: leesett az állam. Lehet, én láttam régen horror-thrillert, de ez annyira betalált nálam, hogy az valami elképesztő. Váratlan fordulatok, nagyon beteg jelenetek. Másfél óránál viszont többet érdemelt volna ez a film, sajnálom, hogy ilyen rövid lett. + Maisie Williamst jó volt látni egy remek alkotásban, ami nem a Trónok harca.

2020.06.12 Gríz

Egész jó lett, végig fenn tudta tartani a feszültséget, és néhány üresjárattól meg plot hole-tól eltekintve teljesen korrekt darab. Mivel idén nem sok ilyen jellegű thrilleres, horroros film került a mozikba, ezért a műfaj kedvelői szerintem bátran tegyenek vele egy próbát!

2020.09.25 alien007

Kimondottan erős kezdés után kezdett lejtmenetbe a film, amit őszintén szólva igazán sajnáltam, mert azt éreztem, hogy ebben sokkal több még. Williamst mindenesetre jó volt egy teljesen más szerepben látni, de sajnos ez most közepesnél nem lett jobb.

2020.10.27 Annuska

Aki másnak vermet ás, maga esik bele, tartja a közmondás. Sajnos túl sok mindent előre lelőttek az előzetesben, de így is egy viszonylag jó horrort láttunk.

2020.10.23 matrosh1980

Engem azért sikerült meglepniük a fordulattal, amiről most itt nem spoilereznék, de egészen addig csak közepes filmként néztem, aztán jött ez a bizonyos dolog, és felhúzta az értékelésemet. Ezekben az ínséges mozis időkben érdemes tenni vele egy próbát.

2020.11.07 belavagyok

Az előzetesből sok minden kiderült előre, nem okozva ezzel nagy meglepetést. Ha kicsit okosabbak, a trailer titokzatosabb maradt volna.

2020.01.17 Esem

Kiszámítható, igen, de közben meg azért mégis elröpül vele az idő, és helyenként rendesen be is tud paráztatni. Közepes élménynek mondanám.