N/A

Abigail

Néha a gyerekek egészen szörnyűek tudnak lenni. Miután egy kétbalkezes bűnözőkből álló banda elrabolja egy prominens alvilági figura 12 éves lányát, az 50 millió dolláros váltságdíj követeléséhez csak annyit kell tenniük, hogy egyetlen éjszakán át szemmel tartják a lányt.

Az üres… Több

Angus Cloud
William Catlett

2024.04.24 ospir

Igazi szórakoztató kis vámpírsztori

Szerencsém volt a ma esti premier előtti vetítésre jegyet nyerni itt a MAFAB játékban ami nélkül biztos nem néztem volna meg mert csalódtam ennek a műfajnak a modern változataiban. Elég profin van elkészítve. Nagyon humoros, jó poénok vannak és az egész egy bűnűgyi vígjátéknak indul. Very szórakoztató és majd beindul de ajánlom nem megnézni az előzetest. Nem fogod megbánni, ez egy nagyon profin kivitelezett alkotás és tehetséges színészekkel, mondhatni az utóbbi időben kevés filmet láttam amiben minden színész jól játszik. A filmzene is ott van Danzig... (Emlékeztetett a 99'-es The Haunting ultrapocsék ijesztős film és az Ördögűző-re.)

A filmet az 1936-os Drakaula lánya inspirálta.Szerző: csd

Az Abigail Melissa Barerra első közös munkája a Radio Silence-szel a Sikoly-filmeken kívül.Szerző: csd

Angus Cloud egyik utolsó szerepe, miután 2023 júliusában tragikus módon elhunyt. Bár a SAG-AFTRA sztrájk miatt a forgatás csak hónapokkal a halála után fejeződött be, Cloudnak még így is sikerült leforgatnia az összes jelenetét, mielőtt leállt volna a forgatás.Szerző: csd