A csodagyerek

indingo   2019. 10. 07.

Nekem nagyon hasonlított a Vedd a lelkem című filmre, így sok meglepetés nem volt benne számomra. Pársor félelmetes volt, de ennyi.

TomÁcs   2019. 10. 15.

A története számomra nem volt túl egyedi, de a kis srác játéka remek és hiteles volt.

VvV   2019. 10. 26.

Izgalmas film volt, jók voltak az effektek és a történet is tartogatott meglepetéseket, főként a legvége.

Ms. Akárki   2019. 12. 02.

Nagyon érdekes és egyedi történet. Izgalmas volt látni ahogy a film kibontakoztassa szép lassan az összes ütőkártyáját. Jó választás lehet a klasszikus horror rajongóknak akik szeretik ha a történet egy kicsit más mint ahogy már megszokhattuk.

BoBamburg   2019. 11. 15.

Sok újdonságot nem tartogat, történet sem kiemelkedő, mégis egész jó hangulata van, aminek hála kellemesen csalódtam benne, mert egy összecsapott, béna mainstream horrora számítottam.

Colm Feore
Nicholas McCarthy
Jackson Robert Scott

Egy bátor, de mégis bátortalan próbálkozás az ördögűzős zsáneren belül, ami más aspektusból közelíti meg a témát, mint az eddigi filmek, de mégis földbe áll, köszönhetően az ostoba írásnak. több»

Minden hibája azért A csodagyerek nem nézhetetlen, pusztán érdektelen és kiszámítható. Szigorúan csak kezdő horrorrajongóknak, vagy pároknak, bár sanszos, hogy utána egy ideig elmegy az ember kedve a gyermekvállalástól (sebaj, arra gyógyír lehet az Instant család). több»

A jó horror lényege: a saját félelmeinket fordítja ellenünk. Ehhez, első sorban legalább részben hihető mesét kell kreálniuk az alkotóknak. több»

A film összbevétele 14 856 291 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 63 273 285 forintot termelt.

A film huszadik percében a csodagyerek álmában magyarul beszél.

(Ironsky666)

A film rendezője Penmark felügyelő szerepében tűnik fel a kész filmben.

(Creeps13)

Jackson Robert Scott harmadik horrofilmben illetve sorozatban játszott szerepe az Az és a Fear the Walking Dead után.