A csodagyerek

The Prodigy

2021.11.24 Klauka89

Nos, megint eltérő véleményt fogok írni a nagy többségtől. Számomra érdekesen indult a film, a szereplők szimpatikusak voltak, és jól játszottak. Épp a reinkarnációról beszéltünk egy ismerősömmel néhány napja, ezt a filmet meg már régen kiszemeltem m... Több

2020.01.31 Szilonka

Jól felépített és izgalmas film volt, végig volt benne feszültség.

2019.02.12 harnas1207

Minden csoda három napig tart...

Ez a film az idei év első kellemes meglepetése, amolyan csodaszámba menő csalódás. A csodafiú egy profin végigvezetett thriller, a kellő feszültséggel illetve egy kis riogatással és erőszakkal megfűszerezve. Az előzetesek szerencsére nem tudták lelőn... Teljes kritika

2019.10.07 indingo

Nekem nagyon hasonlított a Vedd a lelkem című filmre, így sok meglepetés nem volt benne számomra. Párszor félelmetes volt, de ennyi.

2019.11.15 BoBamburg

Sok újdonságot nem tartogat, a történet sem kiemelkedő, mégis egész jó hangulata van, aminek hála kellemesen csalódtam benne, mert egy összecsapott, béna mainstream horrorra számítottam.

2019.12.02 Ms. Akárki

Nagyon érdekes és egyedi történet. Izgalmas volt látni, ahogy a film kibontakoztatja szép lassan az összes ütőkártyáját. Jó választás lehet a klasszikus horror rajongóknak, akik szeretik, ha a történet egy kicsit más, mint ahogy már megszokhattuk.

2019.10.26 VvV

Izgalmas film volt, jók voltak az effektek, és a történet is tartogatott meglepetéseket, főként a legvége.

2021.01.03 Ildikó Bacskai

Egyszer nézhető horror, viszonylag hamar rá lehet jönni a történet csavarjára. Közepes színészi játék jellemzi, egyébként helyenként ijesztő a hirtelen hanghatások és képváltások miatt.

2019.11.03 Caravaggio1978

Jó trailer, gyenge film...

A srác alakítása miatt tudtam csak végignézni, elég lapos kis film, a bemutató alapján többet vártam az egésztől. Mély nyomot nem hagy az emberben, az biztos.

2019.02.19 MKristijan

Féljünk a Buddhizmustól?

Nagyon fontos hogy egy különleges képességű gyermek megfelelő tanítást kapjon, annak érdekében, hogy a gondolkodásmódja és motivációja ne csorbuljon. Ez a film 10 percig szól erről. Ezután be akarják nekünk beszélni, hogy a közismert keleti vallás, gondolkodás, a buddhizmus másképp működik mint ahogy azt eddig hittük. A film rendezői, az újjászületés témájába markoltak bele, mikor ihlet után kutattak ebben az elcsépelt világban. Azokat a tanokat figyelmen kívűl hagyva, miszerint a következő élet függ az előző életek karmáitől, s így adva milyen formában születünk újja, emberi, állati vagy akár növényi. Itt nem, itt bemutatnak a hivatalos dolgoknak. Mikor próbálják emelni a feszültséget egy korábbi esetnél felvett videóval, bizonyítva igazukat (mint sok más horrorban is), bevágnak egy olyan dokumentumfilmet amit még a History Channel sem vállalna fel. Tetszett, hogy rendesen volt alatta még narrátor is. Ne csak negatívat mondjak a filmről, hiszen érdekes volt, próbált friss lenni, részben sikerült is. Kicsit több fordulatra számítottunk, de kellően merev volt helyenként. Előzetesen nem akartam véleményt formálni más véleményével a filmről, de azért egy pontszámot meglestem, és a mafab akkor aktuális (71) pontja reálisan elhelyezi a film tartalmát, szórakoztatóságát. A film própált próbálkozni és ebben a műfajban nagy szó. A legjobb részek itt is belekerültek a trailerbe, így igazából kiemelnem sem kell, elég ha megnézzük az előzetest.

2019.10.15 TomÁcs

A története számomra nem volt túl egyedi, de a kis srác játéka remek és hiteles volt.

2020.03.04 Lonka

Egész korrekt film, engem mindvégig lekötött a története; érdekelt, hogy mi a végkifejlet, mi miért történt.

2020.01.05 petraszab

Tetszett, ahogy aprólékosan tudunk meg egyre több dolgot arról, hogy miért is olyan a gyerek, amilyen.

2021.06.27 KCintia

Másodszorra futottam neki...

Láttam már egyszer, és akkor nekem olyan nagy durranásnak számított ez a film. Nekiálltam másodszorra, és azt kell, hogy mondjam: fogalmam sincs, mi foghatott meg elsőre benne. Nagyon unalmas, vontatott, és abszolút nem ijesztő... Ki is lett nyomva.