
Vélemények (26)
Jók a szereplők, és tetszetős a helyszín is, egy hatalmas, régies építésű luxusvilla, rengeteg szobával. Itt őriz egy banda egy kislányt váltságdíjért. Egy darabig a történet szokványos mederben halad; a bandatagok, akiket egy adott akcióra (erre a g... Több
A film megtekintéséhez maximálisan elnéző hozzáállást javaslok. Anélkül nem fog menni. Ahhoz képest, hogy milyen óriási emberrablási projektbe vágja a csapat a fejszéjét, sok-sok amatőr butaság, szakmai hiba kíséri a munkájukat. Szerintem ha egy egy ... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Ha tudtam volna, hogy egy horror-vígjáték, bele sem kezdek! Komolyan mondom, se szeri, se száma ezeknek a sza*oknak, amiket tuti, rendezők bepiázva, bedr*gozva, vicces cigiktől szédelegve összemocskolnak... Mi a történet? Nagyjából annyi, hogy egy cs... Teljes kritika
Az Abigail egy laza nyári film (csak tavasszal), melyben egy egész oké akció-vígjáték keveredik némi horror elemmel. Pár bűnöző próbál kordában tartani egy vámpírt, miközben néha kicsit egymással is harcolniuk kell. Egy egyszerű és a zsanér ismert el... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
...de csak elfogult vámpírfilmes rajongásom miatt. A film amilyen jól indult, olyan gyorsan lejtmenetbe kapcsol, és a végén inkább egy paródiának beillő horrorvígjátékot kapunk. (Egy újabb történet, ahol a végén kiderül, hogy a szörny is csak ember..... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Hát nagyon köszönöm a lehetőséget a Mafabnak, hiszen nem a kedvenc kategóriám a horror- vagy vámpíros filmek, de erre azt kell mondjam, KÖSZÖNÖM! Olyan alkotást kapunk, amit a XXI. század megkövetel. Lényegében sorrendben a humor, érzelmek, horror, v... Teljes kritika
Hasonló filmek
A legnagyobb poén, hogy volt rá ingyen jegyem, de végül nem mentem el, mondván, kit érdekel, úgyis egy rakás sz*r lesz. Erre ez az év első és egyetlen decens horrorja. Kifejezetten jó volt. A kiscsaj pedig tényleg bravúrosan alakít.
Megvallom, Melissa Barrera miatt ültem be erre a filmre, mert nagy rajongója vagyok, és gyönyörű, dögös színésznőnek tartom. Ami őt illeti, nem is csalódtam, mert nagyon jól mutat ebben a filmben is. Ám maga a sztori kész katasztrófa. Beadják, hogy a... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Végre egy eredeti, látványos, lendületes, humoros, kellően véres vámpíros mozi. A Nincs, aki megmentsen óta nekem az első igazán jó, minőségi horror. Kár lenne róla többet írni, ha szereted a műfajt, kötelező darab. :-)
Jól indult, a történet sem szokványos, az előzetes is felkeltette a kíváncsiságomat, viszont maga a film egy ZS kategória lett. Az első fél óra után már unalmas volt.
Nem szoktam vámpíros filmeket nézni, de belesodródtam a film hangulatába. Ez egy jól sikerült mozi lett. Senki nem változott farkassá, madárrá, sárkánnyá. Egyszerűen csak vámpíroskodott. Ez a film úgy jó, ahogy van...
Szerencsém volt a ma esti premier előtti vetítésre jegyet nyerni itt a Mafab játékban, ami nélkül biztos nem néztem volna meg, mert csalódtam ennek a műfajnak a modern változataiban. Elég profin van elkészítve. Nagyon humoros, jó poénok vannak, és az... Több