Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Freddy vs. Jason (2003)

Freddy vs. Jason

Sabnock Sanatory   2020. 08. 16.

Na,ez nekem olyan fejfájdítóan rossz volt.Se íze,se bűze,nagyon úgy tűnt,egy kis extra zsetonra vágytak a készítők.Igaz a nézők nemhogy extra filmes élményt,szinte semmilyet nem kaptak.Englundot sajnálom,hogy őt is bepalizták.

ArpiHajdu és Réci   2019. 06. 27.

Két horrorikon nem fér meg egy filmben. Vagy mégis?

„Halottnak lenni nem gond, de ha elfelejtenek, az nagyon durva.” Ha belegondolunk, a slasher egy végtelen egyszerű szabályrendszerek szerint működő alműfaj a horroron belül. Vegyél egy csapatnyi embert (lehetnek tinik, felnőttek, vagy a kettő keveré... teljes kritika»

HETEDIK   2018. 04. 05.

Mindig kockázatos dolog összehozni két álomgyáros ikont, gondoljunk csak az Alien vs Predatorra, Batman vs Supermanre vagy számos efféle gyatra filmre. Hát ez is irtó gyenge lett. A második csillag a filmvégi nagy kaszabolós jelenetre ment, mert ami ... több»

Norbert93   2019. 01. 05.

Gyerekbarát horror

Mai fejjel tekintve a filmre, már a címe alapján sem hangzik jól. El lehet vele tölteni az időt, de nem érdemes.

TribeBubu   2016. 02. 13.

Alapvetően horrorfilmnek igen gyatra. Van benne pár béna színész is. Mégis szeretem ezt a filmet, mert egész jó ötlettel hozták össze a két mészárost. Meg egyáltalán mókás volt egy filmben, sőt egymás ellen küzdve látni őket. Freddy poénjai óriásiak és Robert Englund szokás szerint zseniálisan formálja meg őt.

Balint   2016. 02. 13.

Ez a film nagyszerűen követi és zárja le a Jason Goes to Hell és a Chuky Menyasszonya által kitaposott ösvényt igazi bűnös élvezet, kár hogy nem született folytatása legalábbis hivatalos filmben nem ;)

Miss_Murder   2016. 10. 02.

Nálam abszolút 5 csillagos a film, ha nem láttam már vagy hússzor, akkor egyszer sem. Imádom Freddy karakterét, ahogy Jason-ét is. A poénok nagyon ott vannak végig a filmben, ahogy az izgalom és a feszültség is. A végére remélem mindenki megszereti ... több»

Jason Ritter

Peter Jacksont is felkérték rendezőnek.

(kázsé)

Ken Kirzingernek fogászati kezelésen kellett átesnie, de nem volt idő leszedni és újra felrakni a sminkjét, így kimaszkírozva ment az orvoshoz, ahol több beteg azt hitte, hogy egy elszabadult pszichopata, és majdnem kihívták a rendőröket.

(kázsé)

Az utolsó film, amiben Robert Englund játssza Freddy Kruegert.

(kázsé)

A 196 cm magas Ken Kirzinger a legmagasabb színész, aki Jason Voorheest játszotta.

(kázsé)

Ez a legdrágább film a Péntek 13 sorozatban.

(kázsé)

24-en halnak meg a filmben.

(kázsé)

Az emlékezetes ágyas gyilkosság Voorhestól, vagy a flipperes percek Krueger előadásában a rajongók számára emlékezetessé teszik ezt a könnyed szórakoztatásra szánt, önmagát nem túl komolyan vevő crossover filmet. több»