Bérgyilkosok klubja

Bérgyilkosok klubja

Assassin Club

Egy bérgyilkos megbízást kap, hogy öljön meg hét embert a világ különböző pontjain, ám kiderül, hogy a célpontok szintén bérgyilkosok, akiket azért béreltek fel, hogy megöljék őt.

(szarka84)

Forgatókönyvíró: Thomas Dunn
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Olaszország
Premier: 2023.02.24. | HBO Max (2023.08.04.)

KULCSSZAVAK

2024.02.06 erahurka

Nyilván nem úgy ültem le elé, hogy ez lesz az évszázad filmje bármilyen szinten, de azért ez már túlzás. Csavaros akar lenni, de inkább fárasztó, viszont egész vicces kameramozgásokkal próbálják feldobni a nem túl acélos akciójeleneteket olykor. Ugya... Több

2024.02.05 Török389133

Nem értem ezeket a borzalmas értékeléseket. Nekem kifejezetten tetszett. Jó kis pörgős akciófilm, a történet sem rossz, a zene is jó, a színészek is, nem tudom, mi a baj vele.

2023.08.15 aliasteáscsésze

Valójában szóra sem érdemes.

Annyira szánalmas, hogy egy kérdés foglalkoztatott csak végig: Miért adta a nevét Sam Neill ehhez a másfél óra unalomhoz?

2023.08.12 Ottó401879

Borzasztó

Ötlettelen, gagyi, unalmas. Megnéztem 2 név miatt, kár volt.

2023.08.27 Gyula Gábor Antal

Értelmetlen

Annyira semmitmondó film. Rossz alapsztori, hiába... Hogy adható ki ilyen film a kezükből? A cél rögtön lő, az szeva', semmi szereplő-előmenetel, ezt még a sztár színész se tudja megmenteni.

(2023. 09. 01.)
A nagyon szegény ember John Wickje
A Bérgyilkosok klubja tipikus “megnéztük, hogy neked ne kelljen” akciómozi, amelynek fogyasztását csak fakíroknak vagy egyéb mazochizmusban szenvedő olvasóinknak ajánljuk. Több