Az utolsó éjjel

25th Hour

2017.08.18 penzesisti

Nem mondanám hogy az utolsó éjjel Edward Norton legjobb filmje lenne de egynek elmegy, nézhető, izgalmasnak mondható, mindene megvan ami egy jó akcióhoz kell.

2015.04.22 tamas84

Egy igazán zseniális alkotás, Edward Norton és Spike Lee olyan filmet hozott össze, ami után minden filmrajongó megnyalja mind a tíz ujját. Az utolsó éjjel egy rendkívül intelligens film, amiben minden megvan ahhoz, hogy a végén azt mondhasd, egy élmény volt!

2015.05.05 Henczi

Hatalmas film, igazi mondanivalóval, karakteres színészekkel ,érdekfeszítő történettel . elgondolkodtató és sok esetben magára ismer az ember. érdemes megnézni!

2015.06.13 pindurcat

Keverednek a stílusok, de ez kicsit sem zavaró. Edward Norton és az összes színész magas szinten műveli hivatását. Nincsenek üresjáratok, jól felépített a történet.

2017.03.21 Péter

Az utolsó éjjel nem egy könnyed hangvételű film, mélyen elgondolkoztató és megkapó. Ezért ezt a filmet akkor érdemes megnézni, mikor kellő figyelmet tudunk szánni rá.

2020.08.14 eve58

Lassú folyású, mély gondolatokkal teli film - aki kemény akcióra vágyik, ne ezt nézze! Nekem viszont kedvencem lett! Egyébként is Edward Norton és Philip Seymur Hoffman egy filmben - már nem lehet rossz!

2015.11.04 Ballerz93

Szörnyű és borzalmas. Ezt adnám címnek rögtön. Egyáltalán nem találták el a filmet, az alapok jók lettek volna azonban valahogy mégse tudták úgy kivitelezni, ahogy azt illett volna ehhez a filmhez. Sajnos számomra így erősen bukta

2016.04.23 Sniper

Spike Lee fantasztikus filmet dobott össze Edward Nortonnal karöltve, aki elviszi a hátán az egész filmet. Nyilván egyrészt azért, mert róla szól, de nem csak amiatt, hanem azért is, mert igencsak sikerült átlényegülnie, és a nézőt is sikeresen rántj... Több

2016.07.07 online91

Nagyon tetszett a film. Elgondolkodtatott, hogy én mit csinálnék, ha az ő helyzetében lennék. Hogyan reagálnának a szüleim, ha börtönbe kellene mennem. Hogyan köszönnék el apától és anyától, a páromtól, vagy a kutyámtól.

2015.07.27 Toncsi

Nehéz téma, ketyegő óra, változtatás, újraértelmezés, bűnös ember: elég érdekes filmet raktak össze egy köztörvényes bűnöző utolsó szabad napjáról. Valahogy az ember meg is kedvel valaki olyat, aki hibázott, elbukott, és most megpróbál azért takaríta... Több

2015.03.23 iaquino

Elképesztően erős szövegkönyve van a filmnek, és Edward Norton valami pazar a főszerepben. Nem véletlen, hogy ennyire kiállt a produkció mellett, mert már a kezdeti fázisban látni lehetett milyen zseniális alapanyag. Ugyanakkor gyakran túl sok a lapos rész, ami miatt lemarad a tökéletességtől nálam.

2015.02.17 borka91

Az élet oly kevésen múlik-az egyik kedvenc idézetem a filmből. És ha elgondolkodunk rajta, milyen igaz. Valójában az életünkben minden nagyon kicsin múlik. Edward Norton bámulatos, imádtam ebben a filmben is. Sok emlékezetes pillanattal ajándékozott meg ez a film! Nézd meg!

2015.11.05 Turro

Spike Lee rendezéseit általában nagyon bírom, mert nagyon okosan és ügyesen húzza fel az embert. Nem pakol ki mindent rögtön az asztalra, hanem fokozatosan vezet bele minket a történetbe, hogy a végére lehetőségünk legyen megérteni az elejét is. Mive... Több

2016.08.30 Kefito

Egy nagyszerű film,amit ajánlok mindenkinek aki egy kicsit szeret gondolkozni egy filmen miután annak vége van! A zene ami végigkíséri, elképesztően jó. Edward Norton eddig nem tartozott a kedvenc színészeim közé, de erre a filmre szerintem tökéletes választás (főleg a monológja tetszik a tükör elött) Nálam 5/4es film