Vélemények: Az utolsó gyémántrablás (2004)

uniterra   2021. 02. 15.

Eszméletlenül gagyi limonádé, ha Harrelson nem játszott volna, az egész katasztrófa lett volna.

Artemisia   2018. 12. 03.

A szerelem a legnagyobb kincs

Tipikus hollywood-i szájízű, kissé szirupos alkotás, ahol pl. a párocska közti konfliktusok fő oka, hogy a nő nem akar részt venni az egyik legértékesebb gyémánt elrablásában, noha az egész életüket és jólétüket a szorgos gyémántrablásnak köszönhet... teljes kritika»

Ms. Akárki   2019. 07. 28.

Cseles akciófilm, persze a kötelező romantikus szál sem hiányozhat, de itt ez kifejezetten jólesett a filmben. Furcsáltam is, amikor azt mutatják, hogy visszavonultak, persze nem sokra rá kiderül, hogy már meg is van a célpont a paradicsomban.

Filmelemző   2018. 04. 29.

A Csúcsformában és X Man filmeket rendező Brett Ratner remek akció-vígjátékot rakott össze, melyben Pierce Brosnan és Woody Harrelson óriási párost alkotnak, Salma Hayek pedig végtelenül szexi. Jók az egzotikus helyszínek, poénosak a karakterek és vi... több»

WaldyxMan   2016. 10. 07.

Oké, Pierce Brosnan nem igazán egy jó színész, ezt eddig is tudtuk. De ez a film egy óriási klisé, olyan, mintha összezsúfolták volna az összes kaland és tolvajfilmek sémáit ebbe az egybe.

Firencz   2016. 04. 01.

Jó kis film, mondjuk Edward Norton nem tudom hogy került bele. :) Mindenesetre izgalmas volt és fordulatos. Ajánlom mindenkinek!

sadis   2014. 12. 08.

Igazi szenvedélyes és akció dús film. Kicsit James Bond beütése van, de talán azért mert Pierce Brosnan és Salma Hayek nem több egy karakterszínésznél.