Batman és Harley Quinn

Batman és Harley Quinn

Batman and Harley Quinn
dulkap

Batman és Nightwing összefognak Joker volt barátnőjével, Harley Quinn-nel, hogy megállítsák Méregcsókot és Jason Woodrue-t, vagyis Floronic Mant.

(ps)

Rendező: Sam Liu
Forgatókönyvíró: Bruce Timm, James Krieg, Bob Kane, Bill Finger
Premier (HU): 2017.09.13.

2020.01.14 Syracuse

Aktuális témákat dolgoz fel a klasszikus rajzfilmek stílusában, hatalmas dumákkal. Ami nem tetszett, hogy a végén hasonlóan bugyuta megoldások születtek, mint például a Harley Quinn sorozatban is. Pedig ahhoz hasonlóan ez sem egy gyerekrajzfilm.

2017.09.12 dulkap

A régi animációt jól egyesítette a modernebb történettel és megfelelő mértékű humorral. Ugyan sajnos az amerikaiak még mindig nem tudnak elszakadni a fingós humortól, de szerencsére nem ez a vezérszál. Nekem tetszett mind a történet, mind az animáció.

2018.03.10 Evok1909

Harley Quinn egy új arcát mutatja meg sokaknak. Tetszett. Jó történet, és 100% DC érzés.

2019.03.03 FGyula

Nagyon jó

A film nagyon jó. Szokatlanul komikus, de jó.

2017.07.26 Keiichi Tsuchiya

Nekem a történet nem igazán jött be, Harley karaktere valahogy nem ugyanaz, mint azt megszokhattuk, és nem a konvencióktól való eltérés ez, inkább valami hanyagságnak tudható be. Rendkívüli atmoszférateremtő ereje van, nekem mégis valahogy gyengécske.

A film összbevétele 6 448 dollár volt (imdb.com).

Loren Lester utoljára a Batman: Rise of Sin Tzu (2003) című filmben szólaltatta meg Nightwinget.Szerző: Thibo84

Melissa Rauch az első színésznő az Agymenőkből (2007), aki Harley Quinn hangját adja. Az Agymenők másik sztárja, Kaley Cuoco a Harley Quinn sorozatban a címszereplő hangja.Szerző: Thibo84

Melissa Rauch vette át Harley Quinn szerepét, mert Arleen Sorkin visszavonult.Szerző: Thibo84