Batman és Harley Quinn (2017)

Batman and Harley Quinn

Syracuse   2020. 01. 14.

Aktuális témákat dolgoz fel a klasszikus rajzfilmek stílusában, hatalmas dumákkal. Ami nem tetszett, hogy a végén hasonlóan bugyuta megoldások születtek, mint például a Harley Quinn sorozatban is. Pedig ahhoz hasonlóan ez sem egy gyerekrajzfilm.

dulkap   2017. 09. 12.

A régi animációt jól egyesítette a modernebb történettel és megfelelő mértékű humorral. Ugyan sajnos az amerikaiak még mindig nem tudnak elszakadni a fingós humortól, de szerencsére nem ez a vezérszál. Nekem tetszett mind a történet, mind az animáció.

Evok1909   2018. 03. 10.

Harley Quinn egy új arcát mutatja meg sokaknak. Tetszett. Jó történet, és 100% DC érzés.

FGyula   2019. 03. 03.

Nagyon jó

A film nagyon jó. Szokatlanul komikus, de jó.

Bruce55   2018. 07. 18.

Egyszerűen borzalmas. Sajnos Bruce Timm már nem a régi.

panhnedy   2017. 08. 30.

Imádtam Batman sorozatot gyerekkoromban, és bár ez az új feldolgozás egészen annak a hangulatát idézi, valahogy egy kicsit derűsebb lett, és a rajzolás is nekem egy picit igénytelenebb. Ennek ellenére én jó szórakoztam és csakis ajánlani tudom, akik szintén szeretik ezt a szériát.

Keiichi Tsuchiya   2017. 07. 26.

Nekem a történet nem igazán jött be, Harley karaktere valahogy nem ugyanaz, mint azt megszokhattuk, és nem a konvencióktól való eltérés ez, inkább valami hanyagságnak tudható be. Rendkívüli atmoszférateremtő ereje van, nekem mégis valahogy gyengécske.

A film összbevétele 39 091 dollár volt (imdb.com).

Loren Lester utoljára a Batman: Rise of Sin Tzu (2003) című filmben szólaltatta meg Nightwinget.

(Thibo84)

Melissa Rauch az első színésznő az Agymenőkből (2007), aki Harley Quinn hangját adja. Az Agymenők másik sztárja, Kaley Cuoco a Harley Quinn sorozatban a címszereplő hangja.

(Thibo84)

Melissa Rauch vette át Harley Quinn szerepét, mert Arleen Sorkin visszavonult.