Ben Hur

Ben-Hur

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Klasszikus dráma a kitartásról, hősiességről és arról, hogy kik is az igazi barátaink és milyenek is az igazi a barátok. Manapság már unalmas és semmitmondó talán és nem tudom elképzelni, h az Y generáció élvezze, pedig a zene jó, a forgatókönyv jó.

2023.08.26 Ergit

Profin készítették el a filmet. És ez még nem minden, mert sikerült elérni vele egy bizonyos magasztosságot, valami időn túlit, valami állandóságot, örök törvényszerűséget.

2015.10.29 fcbnandi

Gyerekkoromban láttam először és nagyon nagyon sokszor megnéztem. Megunhatatlan, zseniális, megható és nagyon jó a történet. Nem tudom van e olyan aki még nem látta, de kötelező megnéznie.

2017.05.30 szkodvig

Nagyon régi film,ám könnyen ver sok mai filmet is. Többször láttam már,egy pillanatig sem unatkoztam rajta persze nem egy rövid film de megéri végignézni. Az ilyen típusú filmek szerelmeseinek meleg szívvel ajánlom!:)

2015.04.25 adibandii

Számomra egy izgalmas és taanulságos film volt az emberi megpróbáltatásokkal kapcsolatban.Ebben kiderül,hogy még a legjobb barátokban sem lehet megbíni.Egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2022.07.25 Reitman

Van ami jó, pl. a kamera, kulisszak stb. A sztori jó, de ebből a filmből csak egy max. 15-25 perces rövidet tudnék összevágni.

2018.07.06 oneminute

Több mint fél évszázados film, de még mindig megállja a helyét. Nagyon sok mondanivalója van, amit ma is érvényesek. Ehhez a filmhez sem árt némi történelmi háttérinformáció.

2016.04.27 ukla

Egy igazán nagy klasszikus amit mindenki ismer.Egy igazán forradalmi és felejthetlen mű.Nagyszerű szinészi alakításokkal és rendkívüli történettel amibe minden megtalálható jézussal együtt.Főleg a végén az a fogatverseny még mai szemmel is káprázatosra csinálták.Megérdemelte azt a rengeteg sok díjjat amit kapott.

2016.07.22 K.bogi

Az biztos, hogy nagyon izgalmas filmről van szó, amiből azért bőven lehet tanulni is, de nekem eléggé vontatott volt és néhol eléggé lyukas és unalmas. nem igazán az én korosztályom ez a film, de az idősebbek biztos jobban értékelik. Az viszont mindenképpen jó hogy tanítani is akar.

2016.07.30 Kardos

Epikus film és nagyon élvezetes. Sajnálom hogy a mostani fiatalok nem igen ismerik ezt a filmet a hatalmas időszakadék miatt. De ez még változhat. Izgalmas, eredeti és ahhoz képest hogy mikor alkották, nagyon szépen megoldották a kényesebb jeleneteket.

2015.11.23 Beniko

Ez a film sosem lesz elavult. Gyerekként láttam először, de még ma is hatalmas elemi erővel bír. Nagyon látványos és tartalmas dráma, remek színészekkel.

2015.07.27 Bekmeli

Az egyik legjobb történelmi klasszikus, amit mindenkinek egyszer látnia kell. Színészi alakításban remek, rendkívül megfogó film. Kora ellenére időtálló, ma is megállja a helyét!

2019.08.23 Garfbob10

Sose voltam igazán az ilyen típusú filmek rajongója - egyedül az Arábiai Lawrence-t szerettem nagyon -, de elismerem a jó tulajdonságaikat. A történet remek, a színészek is jók (élükön Charlton Hestonnal), és bár keresztény film, mégse nyomja a vallá... Több

2015.03.28 fazsuzso

Sokatmondó történelmi eposz, nagy akciojelenetekkel. Főként a verseny jelenet tetszett, mely nagyon eredeti és látványos.