
Vélemények (1)
Írj véleményt
Jó is meg nem is...
Gondban vagyok ezzel a filmmel, tetszett is meg nem is. A látvány és képi világ megteremt egy hangulatot, ami miatt kicsit többet vártam a filmtől. Világos volt, hogy próbál majd meglepni a „csattanóval”, de mire eljutunk odáig, már tapasztalunk anny... Több