Billy Elliot

Billy Elliot

2019.10.26 dailyfilmsan

A klasszikusok egyik jelenkori darabja a Billy Elliott ami igen jól fel van építve szerkezetileg, viszont helyenként eldugja a néző elől az információkat amiket tisztázva jobb, tisztább képet kapna. Az akkor még gyerekszínész Jamie Bell parádésan jó ... Több

2019.03.13 indingo

Egy fiú története, de több élettörténet is kibontakozik a szemünk előtt. Milyen bátorság kellett ahhoz, hogy ne az elvárásoknak akarjunk megfelelni, hanem a saját utunkat járjuk, ha a még tehetségünk is van hozzá, pláne ne féljünk.

2017.09.13 Deku

Nagyszerű lett ez a film. Nem kellett a végén összetörve és lehangoltan távozzak a képernyő elől. Sőt mondhatni a kedvencemmé is vált, volt benne kakaó, zene és tartalom is. Csúcs volt.

2019.05.02 Norbert93

Érdekes és igényes film arról, hogy a környezetéhez képest különc kisfiú gyakorlatilag szembemegy mindennel amit tanítottak neki és akinek nevelték és mindenkivel aki ebben megpróbálná megakadályozni és visszafogni. Röviden ez a film egy bátor , célt... Több

2017.11.04 Bazzzsi

Sok kérdést felvet a film. Mi van ha a szülő és gyerek jövőjére vonatkozó elképzelések nem egyeznek. Remek alakításokkal találkozhatunk és a története is nagyon küzdős.

2017.07.28 Lonka

Nagyon tartalmas film, nem egyszerű a története. Kedvelhető karakterek vannak benne és a sztori felépítése is profi. Tetszett, hogy a kis srác is kezdetben elzárkózott a tánctól és folyamatosan kedvelte meg.

2019.04.06 MidoD7

Nem fogom véka alá rejteni, hogy ez az egyik legkedvesebb film a szívemnek. Talán meg merem kockáztatni, hogy tökéletes lett. Hát ez a film... eszméletlen ütős. Egy igazi kuriózum.

2019.02.18 Timcsi

Remek film. Imádom a mondanivalóját és a történetvezetését. Az alakításokat is csak dicsérni lehet.

2019.05.04 petraszab

Jamie Bell nekem mindig Billy Elliot marad holott már számtalan remek szerepben láttam. Az egyik legjobb film ami az elfogadásról szól.

2018.03.31 Zsceeeka

Nagyon felemelő történet. Az alakítások is átlagon felüliek és a megfogalmazásmód is. Mindenkinek ajánlott legalább egyszer találkozni ezzel a filmmel, remek dráma.

2015.05.03 titra

Szeretem ezt a filmet. A kemény bányász-sztrájk sztoriba vitt balett-tehetség, és mindaz a feszültségekkel teli humor, amit ez a helyzet hozhat. Valahogy ez egy kedves dráma. Sok nehéz helyzetet hoz fel, de a szereplők végül helyes irányba terelődnek.

2015.06.29 Buborék

Nagyon nagyon tetszett, jó film. Szerintem minden kiváló, jó a történet, kiváló a rendezés! A színészek nagyon jól hozzák a karakterüket. Csak ajánlani tudom!

2015.08.07 Peeves112

Túl van ez hype-olva még hozzá erősen. Nem látom értelmét a filmnek, egyszerűen nekem ez maga volt az unalom. Végig néztem, hogy hátha majd a végén lesz valami, ami feldobja, de semmi sajnos végig untam az egészet. Lehet az én hibám, de ez van.

2015.03.20 OrSi

Aranyos film volt, amolyan coming of age sztorival egybekötött nem-érdekelnek-a-társadalom-elvárásai történet. Számomra nagyon hiteles volt az egész, és Billy játéka is átjött. Az mondjuk nem ártott volna, ha valahogy tényleg megmutatják, hogy a srác... Több