Játsszunk gyikosost!

Bodies Bodies Bodies

A lányok nem tudják elindítani az autót, mert lemerült az akkumulátor, mégis többször dudálnak. A kürt elektromos, lemerült akkumulátorral nem használható.Szerző: Bafam

Körülbelül az ötvenötödik percnél látható, hogy Bee leveszi a pólóját, de a következő jelenetben, amikor felvesz egy pólót, hogy lecserélje a jelenlegi pólóját, ugyanazt a pólót viseli, amelyet az előbb levett.Szerző: Bafam

Amikor Dee és Sophie megérkeznek a házhoz, mindenki visszatartja a lélegzetét a víz alatt fekvő pózokban. Mindannyian meghalnak a film végére.Szerző: Bafam

Emma halála, akit egy lépcső alján találták meg vérrel a falakon és a padlón, nagyjából a The Staircase (2004-2018) című, igazi bűnügyi dokumentumfilm központi eseményén alapul.Szerző: Bafam

Annak ellenére, hogy Gregen (és Maxon, aki soha nem volt reális tettes) kívül nincs igazi gyilkos, mindenki, akit azzal vádolnak, hogy ő a gyilkos, valójában az éjszaka folyamán megöl valakit. David megöli magát, Bee megöli Greget és Jordant, Jordan megöli Alice-t, és Sophie a felelős Emma haláláért (bár az, hogy mennyire közvetlenül, az vitatható).Szerző: Bafam

A film elején, miközben elmagyarázza Bee-nek a címbeli játék szabályait, Alice eltúlozza a szőnyegen való haldoklást. Alice ugyanazon a szőnyegen hal meg, hasonló pózban és testhelyzetben.Szerző: Bafam

Amikor Greg egy kukrival elvág egy pezsgősüveget, David egyértelműen féltékeny, Alice pedig azt mondja, szeretné, ha valaki videóra venné. Később David megpróbálja lefilmezni magát, amint ugyanazt a trükköt csinálja egy TikTok-videónál, aminek következtében elvágja a torka.Szerző: Bafam

Holttestszám: 5. David: véletlenül elvágja a torkát. Greg: Bee súllyal fejbe verte. Emma; brutálisan lezuhan a földszintről, szétveri a fejét. Alice: nyakon lőtte Jordan a fegyverért folytatott dulakodásban. Jordan: Bee tonnányi üvegpalackba lökte át a korláton.Szerző: Bafam

A Steve Varley Show-nak adott 2022-es interjúban Halina Reijn arról beszélt, hogy a film vége megváltozott az eredeti elképzeléshez képest, amikor belépett a projektbe: „Akkor még volt egy gyilkos, és ez nem érdekelt… ez egyszerűen nem az én stílusom. Nagyon más háttérből származom, ezért jobban érdekel az emberi viselkedés. Szóval abban a pillanatban megvolt a vége, amikor felmerült, hogy »Oké, várj egy percet, nincs gyilkos«, ez volt a legnagyobb megvilágosodás, mert ha nincs gyilkos, akkor csak a reakcióról van szó, csak az emberi viselkedésről, hogyan reagálunk egymásra, majd amikor felmerült a TikTok halál ötlete… azt hittem, ez egy nagyszerű, amolyan, nagyon banális, de sötét módon vicces befejezés. És ekkor találtam meg a kulcsomat.”Szerző: Bafam

Sophie kapcsolatban van Bee-vel, és Amandla Stenberg, egy nem bináris leszbikus színész játssza őt.Szerző: Bafam

Látható egy elhúzódó felvétel egy kutyaajtóról, amely a házba vezet; így Bee visszajuthat a házba, miután kidobták a viharba.Szerző: Bafam

Jordan elkéri Bee e-mail-címét, amikor el akarja küldeni neki a Wi-Fi jelszavát, és később megkérdezi, hová járt iskolába. Ezt az információt arra használja, hogy megvizsgálja, volt-e valaki, aki Bee néven járt arra a főiskolára; mint kiderült, nem volt, pedig jó oka van rá.Szerző: Bafam

Az A24 logót az előzetesben erős neonfényekkel tervezték, amelyek tükrözik a partiban jelenlévő világító rudakat.Szerző: Bafam