Játsszunk gyikosost!

Játsszunk gyikosost!

Bodies Bodies Bodies

Amikor néhány gazdag tini partit szervez egy távoli családi kúriában, a buli nagyon hamar halálos kimenetelűvé válik.

(csd)

Rendező: Halina Reijn
Forgatókönyvíró: Sarah DeLappe, Kristen Roupenian
Premier: 2022.03.14. | HBO Max (2023.05.12.)

Pete Davidson
Pete Davidson

2024.03.30 neki

Idegesítő

Igazi szétcsúszott agymenés. Valahol olvastam, hogy társadalomkritika. EEEEZ ??? nem... Még jó, hogy lehetett tekergetni, mert real időben naaagyon idegesítő volt.

2023.02.09 Tonyka

Görbe tükör az instant generációnak

Klisékkel tűzdelt, szokványos vérgőzös tini thriller, horrornak semmiképpen nem nevezném. Mondhatni, nincs különösen sok ebben az alkotásban. Talán ami dob rajta, az a film végi csavar. Ami egyben üzenet is, persze, ahogy haladunk előre a történetben, úgy próbálja kicsit oktatni, tükröt tartani a könnyelmű fiatalság elé. Az LMBTQ vonal kötelezően jelen van. Szépen bemutatja az egymás közti felületes kapcsolatokat. Legjobb barátok vagyunk, mégis rengeteg hazugság, kimondatlan vélemény, képmutató barátságok jellemzik a szereplőket. Gátlástalanul árulják el, alázzák meg, csalják meg egymást. Miközben élik a gondtalan életüket, jómódban. Sajnos jó pár döntés, reakció logikátlan, és megkérdőjelezhető. Ettől függetlenül kíváncsian várjuk, ki lehet a háttérben, ki a gyilkos? A vihar, a sötét szépen megteremti az atmoszférát. Kár, hogy nem élnek a lehetőségekkel, amit ez a helyzet nyújtana. Nem igazán sikerül feszültséget, félelmet felépíteni a nézőben. Egy aprócska borzongást sem tudtak kiváltani belőlem. Komoly színészi teljesítményről nem beszélhetünk, talán Maria Bakalova említésre méltó. Jól adja a kicsit fura, a társaságból kilógó lány szerepét. Ami kihúzza az egészet a sárból, az a végén található megoldás. Egy apró dolog milyen lavinát képes elindítani, ha kellően buták, és felületesek vagyunk. Egynek elmegy, aztán hamar feledésbe merül.

2023.10.24 Gábor390920

Szerintem kifejezetten jóra sikeredett ez a film, bár akkor szerintem még jobban működött volna, ha többet tudunk a szereplők hátteréről. Bár a film során kapunk morzsákat a fiatalok viszonyairól, és a váratlan haláleset miatt még több minden derül k... Több

2023.05.07 Török389133

Ez borzasztó gagyi volt.

2023.12.27 Idknw Nézhetetlen

Nézhetetlen borzalom. Csak visítoznak és veszekednek végig, és nyilván az összes nő leszbikus. Ez számomra egy szenny, az életemből elvett másfél órát. Ha egy izgalmas esti filmet keresel, ne ezt válaszd! Az a bizonyos csavar pedig egy nagy nulla, ahogy ez a film is. Pedig én a gyilkosnak szurkoltam.

A lányok nem tudják elindítani az autót, mert lemerült az akkumulátor, mégis többször dudálnak. A kürt elektromos, lemerült akkumulátorral nem használható.Szerző: Bafam

Körülbelül az ötvenötödik percnél látható, hogy Bee leveszi a pólóját, de a következő jelenetben, amikor felvesz egy pólót, hogy lecserélje a jelenlegi pólóját, ugyanazt a pólót viseli, amelyet az előbb levett.Szerző: Bafam

Amikor Dee és Sophie megérkeznek a házhoz, mindenki visszatartja a lélegzetét a víz alatt fekvő pózokban. Mindannyian meghalnak a film végére.Szerző: Bafam

Emma halála, akit egy lépcső alján találták meg vérrel a falakon és a padlón, nagyjából a The Staircase (2004-2018) című, igazi bűnügyi dokumentumfilm központi eseményén alapul.Szerző: Bafam

(2023. 05. 24.)
Játsszunk gyilkosost!, fiatalok, mert addig játék az élet, amíg nem kell önmagunkkal szembenézni
A Játsszunk gyilkosost! egy szórakoztató Z generációs szatíra remek rendezéssel, jó ötletekkel és pazar kivitelezéssel. Több