Fresh (2022)

Fresh

Tonyka   2022. 08. 13.

legújabb vélemény a nap véleménye

Egyem meg a kicsi szíved

Meglepően jó alkotás. Témáját tekintve kijelenthetjük, h sikerült nem mindennapi szokványos thriller alapanyagból dolgozni. Vannak párhuzamok nyilvánvalóan, de hamar elkanyarodunk a szokványos elcsépelt vélt motivációtól. Itt ragadnám meg az alkalmat... teljes kritika»

stevepisti   2022. 04. 18.

Sebastian Stan-ben van még rejtett tartalék, ez egyértelműen látszik. A film nálam a beteg kategóriába tartozik, amilyen átéléssel fogyasztották azokat az ételeket és közben arról beszéltek, hogy melyik rész miért finom, számomra felkavaró volt. Egy megtekintést mindenképp megér.

Lucky04   2022. 03. 06.

Bizar

Elég betegre sikerült a film. Egy kicsit hosszúnak találtam, de végig érdekes volt.

elekm90   2022. 03. 11.

Eredeti, de a végére kifullad

Eredeti thriller/vígjáték egyveleg, kiválóan castingolt főszereplővel Sebastian Stan személyében. Tetszett, ahogy egy tipikus romkomindítás után mindent a feje tetejére fordít, és a fiatalos, energikus stílusa is élvezetessé tette. Sajnos a végére bugyutává és kissé önismétlővé vált, a szereplők pedig olykor minden logikát nélkülözve viselkednek, ami egy ilyen filmben kifejezetten idegesítő. Ráadásul a "minden férfi rohadék" klisét sem építi jól a cselekménybe, szemben mondjuk az Ígéretes fiatal nővel. Minden hibája ellenére is azt mondom, hogy megérte megnézni.

Lóri Ádámcsik   2022. 07. 30.

Beteg film

Egy külföldi filmes oldalon láttam meg a 2022-es legjobb filmek ajánlásai között, és nem bántam meg, hogy megnéztem. Az év egyik meglepetésfilmje. Nagyon elborult, de felettébb izgalmas és szórakoztató. Lányok, csak óvatosan a Tinder randikkal. :D

A Fresh számomra az év egyik nagy meglepetése lett, és biztos vagyok benne, hogy az éves felhozatalban is kiemelt figyelmet érdemel majd. A címéhez mérten egy valóban friss és szórakoztató őrültség lett ez, kiváló színészi alakításokkal és groteszk „humorral”, ami remek alternatívaként szolgálhat a többi tucathorror mellett. több»