Gyere apához (2019)

Come to Daddy

Stephen McHattie
Stephen McHattie
Elijah Wood

Eastern79   2021. 12. 26.

Elijah Wood nem éppen a kedvenc színészem, és ebben a filmben sem nyújtott túlságosan emlékezetes alakítást, de meglehet, ez csak annak a következménye, hogy az általa megformált karakter egy nyafogó divatmajom. Öt éves kora óta nem látott apja segél... több»

BoBamburg   2021. 12. 03.

Elijah Wood nevével fémjelzett horror. Nagyon örömmel ültem neki, de sajnos nem tudta beváltani a hozzá fűzött reményeim. Jópofa film, érdekesen is indít, de sajnos hamar lapossá válik, és a végére elfogy a lendület is.

uniterra   2021. 01. 01.

Maga a 'plot' érdekes. Ami viszont rohadtul irritált, az a vinnyogó, nyögdécselő, lihegő főhős. Igazi szarnak se jó alak. Látván, hogy néz ki Toby Harvard, az író, gondolom, a saját karakterét vitte bele ebbe a filmbe. Rémes.

ZiggityZag   2020. 12. 26.

Elképesztően furcsa hangulatú, csavaros és érdekes film, ami biztos, hogy nem fog mindenkinek tetszeni, de aki túljut az első, kicsit döcögős részen, tuti ott ragad.

kounicakhaha   2020. 11. 05.

Végre egy eredeti, ötletes és egyáltalán nem sablonos film, ami remek karaktereket mozgat. A színészek remek munkát végeztek, egy-két jelenet kifejezetten ikonikusra sikeredett.

Tamas   2020. 10. 14.

Nagyon sötét komédia, amin szerintem csak a nagyon sötét humorú emberek tudnak nevetni, mert helyenként kifejezetten kegyetlenre sikeredett.

A fő csavart ugyan kitaláltam, de ezt leszámítva is szolgáltak bőven meglepetéssel. Minden hibája ellenére elmondható, hogy ez tényleg nem egy hétköznapi darab, bőven megéri a figyelmet. több»