Gyere apához

Come to Daddy

Stephen McHattie
Stephen McHattie
Elijah Wood

Norval élete nem könnyű, egyedül él alkoholproblémákkal küzdő édesanyjával, egy nap azonban levelet kap. Elidegenedett édesapja meghívja őt tengerparti otthonába. A fiatalember abban a reményben utazik el hazulról, hogy talán sikerül rendbehozni kapcsolatát apjával. Rövidesen azonban… Több

Rendező: Ant Timpson
Forgatókönyvíró: Toby Harvard, Ant Timpson
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada, Írország, Új-Zéland
Premier: 2019.04.25. | HBO Max (2020.12.25.)

2021.12.26 Eastern79

Elijah Wood nem éppen a kedvenc színészem, és ebben a filmben sem nyújtott túlságosan emlékezetes alakítást, de meglehet, ez csak annak a következménye, hogy az általa megformált karakter egy nyafogó divatmajom. Öt éves kora óta nem látott apja segél... Több

2021.12.03 BoBamburg

Elijah Wood nevével fémjelzett horror. Nagyon örömmel ültem neki, de sajnos nem tudta beváltani a hozzá fűzött reményeim. Jópofa film, érdekesen is indít, de sajnos hamar lapossá válik, és a végére elfogy a lendület is.

2021.01.01 uniterra

Maga a 'plot' érdekes. Ami viszont rohadtul irritált, az a vinnyogó, nyögdécselő, lihegő főhős. Igazi szarnak se jó alak. Látván, hogy néz ki Toby Harvard, az író, gondolom, a saját karakterét vitte bele ebbe a filmbe. Rémes.

2020.12.26 ZiggityZag

Elképesztően furcsa hangulatú, csavaros és érdekes film, ami biztos, hogy nem fog mindenkinek tetszeni, de aki túljut az első, kicsit döcögős részen, tuti ott ragad.

2020.11.05 kounicakhaha

Végre egy eredeti, ötletes és egyáltalán nem sablonos film, ami remek karaktereket mozgat. A színészek remek munkát végeztek, egy-két jelenet kifejezetten ikonikusra sikeredett.

A film összbevétele 117 947 dollár volt (imdb.com).

Értékelés: 7.5/10
(2021. 01. 08.)
A fő csavart ugyan kitaláltam, de ezt leszámítva is szolgáltak bőven meglepetéssel. Minden hibája ellenére elmondható, hogy ez tényleg nem egy hétköznapi darab, bőven megéri a figyelmet. Több