Büszkeség és balítélet

Pride & Prejudice

2015.08.10 Petya1995

nem tartozok az igazán romantikus film nézők közé de ez a film csodálatos . Az alakítások nagyon jók Keira Knightley nagyon jól hozza a szerepet. A könyvet elolvastam és az is tetszett és nagyon jól megvalósították filmben .

2015.03.25 timeamarton93

Nagyon szeretem a kosztümös filmeket, és ez kiemelkedik közülük,akárhányszor meg tudnám nézni, nagyon jó. :) A történet adja magát, de az alakítások is kiválóak!

2015.02.25 adelheid

Nagyon szép romantikus történet. Aki szereti a kosztümös filmeket, mindenképpen látnia kell. Mindig megnézem, ha adják a tv-ben.

2015.02.25 *zsanka

Akik szeretik a romantikus filmeket, azoknak látniuk kell! Igazi, beleélős film. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

2015.08.06 teado

Akik szeretik a romantikus filmeket, azoknak látniuk kell. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

2015.02.10 szbabus89

Az 1995-ös feldolgozás szerintem sokkal jobb. Ez a feldolgozás se sikerült rosszul a színészek jók, a helyszín szép, viszont a régi feldolgozás nekem sokkal részletesebb, izgalmasabb, humorosabb.

2015.03.28 MMarko22

Igazi klasszikus, kiváló színészi alakításokkal. A romantikusaknak kifejezetten ajánlott megnézni.

2015.02.09 dombia94

Mindenkinek csak ajánlani tudom mind a filmet, mind pedig a könyvet! Nagyon jó színészi alakítások vannak benne. Keira Knightleyhoz pedig tökéletes passzolnak a kosztümös filmek szerintem!

2015.02.23 dorika298

Nem rég láttam :) és tetszett :) igazán romantikus, érzelmes film :) ajánlom a romantikus film kedvelők figyelmébe :)

2015.08.31 nickiasaur

Egyszerű és nagyszerű film. Imádom, hogy nem a testiségről szól. A főszereplő nő alakítása nagyon tetszett. Gyönyörű a vége a filmnek, ahogy kimutatják egymásnak a szeretetüket. Külön kiemelném, hogy a báli rész a kedvencem az a tánc nagyon szép.

2016.12.19 Sztyúi

Én nem rajongok a romantikus filmekért, de ez egy kimondottan jó darab. Ehhez nyilván köze van annak is, hogy már eleve jó anyagot vittek filmre, ráadásul jobbnál jobb színészekkel. Különösebben Keira Knightley alakítása tetszett, jól áll neki a vadó... Több

2019.05.21 Kory23

Imádom!! ????