indingo   2017. 07. 02.

Tetszett a film és még Keira Knightleynak is jól állt, mint úgy a kosztümös filmek általában, nem tűnik annyira egyszerűnek ezekben a szerepekben.

Deku   2017. 07. 11.

Keira Knightly meglepő módon hiteles volt számomra. A történet is elég figyelemfelkeltő és frappáns módon dobták össze a filmet ráadásul szeretni valóak lettek a karakterek is.

Dodi   2015. 06. 10.

Gyönyörűen fényképezett film. A BBC-s sorozatot is láttam és olvastam a könyvet is, de ennek ellenére tetszett. Azt hittem majd a sorozat befolyásolja a véleményem és az olvasott negatív kritikák is, de nem ez történt. Jól rakták össze a sztorit ahhoz képest, hogy kevesebb időbe kellett beleszorítani.

MKristijan   2016. 11. 18.

Eredeti nyelven néztem, de egyszerűen imádtam, mind a nyelvezetét mind a színészeket. A főszereplők nagyon el lettek találva, és szeretünk kacagni is. :))

Timcsi   2019. 03. 19.

Gyönyörű film. Remek a hangulata, hiteles a színészi játék benne és a szerelmi szál is nagyon izgalmas.

Rosamund Pike

Bingley lánykérése mindössze improvizáció volt a filmben, valójában a forgatókönyvben nem volt benne.

(Shelby07)

A Vágy és vezeklésben Keira húgát alakította Romola Garai.

(mamiéstöti2 )

Romola Garai jelentkezett Elizabeth Bennet karakterének megformálására.

(mamiéstöti2 )