Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Szoba kilátással (1985)

A Room with a View

Szoba kilátással

indingo   2019. 12. 07.

Tipikus kosztümös film, kissé vontatott lassan bontakozó cselekmény, semmitmondó romantika, amit már az elején tudni véli a jó szemű néző. Azért akadnak benne jó karakterek és részek pl. a férfiak fürdőzése kicsit bizarr, de életszagú.

ZeroHero   2019. 10. 02.

Kellemes hangvetelu, szorakoztato tipikus angol kosztumos film, igazan remek humorral.. Julian Sands minden perce ajandek. Egyebkent konyvadoptacio, ahol sokkal jobban ki van hegyezve minden az etikettre es a szigoru szabalyokra, de a filmnek szerintem jot tett, h ebbe a lazabb iranyba ment. Konnyed esti filmnek tokeletes.

bob.007   2019. 07. 21.

Szerintem elképesztően sziporkázóak a párbeszédek, ritkán lát az ember ilyesmit. Ettől eltekintve kicsit lassú a cselekmény, és kellett hozzá némi türelem. De ettől eltekintve szerintem fantasztikus alkotás!

csenge   2014. 11. 28.

Egy tipikusan angolos film, valahogy túlságosan kimért és egy kicsit rideg is. A karakterek nagyon merevek, de azt hiszem ennek mégiscsak célja van. Engem nagyon megfogott így mindez, bár a képi világa nekem annyira nem jött be.

Maggie Smith
Helena Bonham Carter
Daniel Day-Lewis
Denholm Elliott
Helena Bonham Carter
Julian Sands
Julian Sands

Az 1001 film, amit látnod kell mielőtt meghalsz filmkatalógusban megtekinthető ez a film is.

(Norbi)

A filmet Toscanában (Olaszország) és az Egyesült Királyságban forgatták.

Rupert Everett visszautasította Cecil Vyse szerepét.

Rupert Graves-nek szintén ez volt az első mozifilmje.

Helena Bonham Carter első mozikba került filmje.

Ezt a filmet, Szoba kilátással címmel mutatták be Magyarországon.