Pár lépés a mennyország (1995)

A Walk in the Clouds

Anthony Quinn
Anthony Quinn
Don Amendolia

Sabnock Sanatory   2020. 07. 14.

Keanu Reeves és Anthony Quinn játéka feledhetetlenné teszi ezt a szép,és megható romantikus filmet.A bon-bon imádó öregúr,és a háborús hős finom játéka mindennél szebb képsorokat eredményez.Kell még a recepthez egy dühös apa,egy szép,de csalódott lán... több»

Deku   2017. 10. 23.

Igazán egyedi lett a film és habár nem vártam mást mégis nagyszerű, hogy ilyen lett. Egyszerre izgalmas ez a film és szórakoztató. Kellemes hangvételű így bárki számára tetszetős lehet.

Alexa   2015. 10. 09.

Nagyon szeretem ezt a filmet, kiszámíthatósága ellenére is olyan szép. Remek színészi játékkal és csodálatos tájakkal. Aki még nem látta, annak szívből ajánlom

indingo   2019. 02. 06.

Az érzelmeken túl a hagyományok megőrzése az elfogadás és végül a befogadás is jelen van a filmben és ha csak felületessen nézzük egy egyszerű romantikus filmet látunk, de ha jobban odafigyelünk mélyebb gondolatokat is felfedezhetünk az eseményekben.

varkonyiildi   2018. 08. 12.

Szép és romantikus, könnyed dráma, ami nagyszerűen ki tud kapcsolni és egy olyan világba kalauzol, ahol a tiszta érzelmeké és a jól megérdemelt boldogságé a főszerep.

mcity   2015. 05. 22.

Nem rég néztem meg ezt a mozit. Kellemes csalódás volt. Anthony Quinn szinte parádézik a szerepében. A film vége teljesen kiszámítható, ennek ellenére remekül szórakoztam mindvégig.

Ezt a filmet Pár lépés a mennyország címmel mutatták be Magyarországon 1996 január 18-án.