Büszkeség és balítélet

Pride & Prejudice

2016.06.11 Mulds

Ez egy igazán izgalmas és eseménydús eredeti történet. Amire vágyhat az ember. Nagyon tetszett benne, hogy sajátos volt és minden rendben volt vele. Fantasztikus!

2015.08.13 Aranyhal

Magával ragadó romantikus film. Érdekes történet és jól megválasztott színészek vannak benne, akiknek a karaktere valóban megfelelő az adott szerephez. Néhány vontatott részt eltekintve jó alakítás!

2015.06.14 pindurcat

Nagyon kedvencem, a képkockák elragadóak. Még azoknak is tetszeni fog, akik nem pártolják a romantikus filmeket, mert a cselekmény pörgős, izgalmas, fordulatos.

2015.06.01 *tünde

Szuper, romantikus film. Igazi, beleélős. Nagyon szép történet, jó színészi játék. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

2016.05.09 Kate Rainbow

Sosem olvastam a könyvet, de a film nagyon magával ragadott. Mondhatnám az is, hogy ez a tökéletes romantikus sztori. IMÁDTAM!

2015.11.22 Jozzsef

Olvastam a könyvet és ez a film kiváló lett.Nagyon élethűen mutatja be a könyvben olvasottakat.Szerelem,küzdelem,remény,kitartás mind mind benne van a filmben.Természetesen az erre a korszakra jellemző társadalmi különbségek végig megjelennek a filmben.

2015.06.26 Mócii

Kiváló film. Imádom a romantikus filmeket és ez is elnyerte a tetszésemet. A története kiváló, a színészek pedig nagyon jót alakítanak! Csak ajánlani tudom!

2015.05.28 *bella

Akik szeretik a romantikus filmeket, azoknak látniuk kell! Igazi, beleélős film. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

2015.11.03 Cptn_Cold

Ez még a rossznál is rosszabb. Nem igazán nyerte el a tetszésemet. Kezdjük ott, hogy már maga a sztori is egy hatalmas nagy bukta. Ehhez hozzá kell még számolni, hogy a karakterek sincsenek egész rendesen kidolgozva. Nagyon nem jött be. Ez bizony 1 csillag!

2017.05.22 NLHF

Nagyon szép és izgalmas történet. A színészek szerintem nagyon jó válsztások voltak. Hangulatos, teljesen beleéli magát az ember az adott korba. Romantikus filmeket kedvelőknek kötelező

2017.08.04 kadvan95

Bár elfogult vagyok az előző feldolgozással szemben, tetszett eme műalkotás, különösen Eliza. Kicsit tömény, de jól ragadja meg a történetet és a karaktereket.

2018.03.28 Rowena430

A könyv az egyik kedvencem és meglepő módon a film se volt olyan rossz, ahogy ez a könyvadaptációknál szokott lenni. A színészek tökéletesek voltak benne, a zenei betétek kellemesek és fülbemászóak, a látvány pedig magáért beszélt. Amióta először lát... Több

2015.03.31 kovacsbarn

Tévében láttam, jó kis adaptáció (lehet, mert nem olvastam a könyvet), nemunalmas, és csodaszép képekben van fotózva!

2016.01.12 justynaw

Ez egy nagyon jól sikerült film, aki még nem látta, annak csak ajánlani tudom. Nem kell megijedni, ez nem egy csöpögős romantikus film, sokkal inkább dráma, és unalmasnak egyáltalán nem mondható. A rendező izgalmasan mutatja be a 18. századi Angliát,... Több