Candy

Moria99   2015. 08. 21.

Elég furcsa kis alakítás lett ez, valamilyen szinten még tetszik is azonban nem dobtam el tőle az agyamat. De el kell ismerni egyszeri szórakozásnak megtette, max nem lesz maradandó élmény.

feketerigous   2016. 07. 28.

Heath Ledger miatt néztem meg ezt a filmet. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megnéztem! Zseniális film! Az összes színész nagyon hitelesen alakította a karakterét! Remekül bemutatja, hogy milyen az élet, ha a drog megszállottja az ember, és milyen nehéz ellenállni a kísértésnek. A szerelmi története, pedig nagyon elragadó! :)

Mócii   2015. 06. 27.

Hihetetlenül jó film. Nem az a nyálas romantikus, mégis tele van érzelemmel. A színészek nagyon tetszettek, véleményem szerint kiváló alakítást nyújtottak.