Pillcsi   2015. 10. 20.

A film szerintem nagyon jóra sikeredett, a leírásnak megfelelő. A szereposztással is minden renden van, szerintem nagyon jó bár kevésbé színészek alakítják. Némi poén is felfedezhető a sorok között,bár nem mondanám igazán nagy vígjátéknak. A filmet csak ajánlani tudom, garantált az unalommentes időtöltés.

july   2015. 05. 10.

Méltó lezárást kapott a filmsorozat. A trilógia legjobb darabja lett az előző évtized szerintem talán legszórakoztatóbb és legsikeresebb európai sorozata.

iaquino   2015. 03. 23.

Ez a harmadik rész egész jól meg lett írva, de már egyáltalán nem érzem benne azt a lehengerlő erőt, mint az előzőekben. Kevés a meghatározó, releváns gondolat, meg a jó zene, ami az elődöket igazán jóvá tette, és amiért lehetett rajongani érte. Remélem ez csak egy múló hullámvölgy.

JollyDzsé   2015. 07. 18.

Szerintem túl sok mindent akartak belepakolni, és az egészet nem sikerült egyben tartani, mintha előbb lettek volna meg az ötletek, hogy akkor most ez is, meg az is legyen benne, aztán a végén egy nagy összevisszaság lett. Egyébként vannak benne vicc... több»

Toncsi   2014. 12. 25.

Nekem az első két rész nagyon tetszett, nagyon átadta az életérzést, ezt a harmadikat már kicsit erőltetettnek éreztem, valahogy nem annyira tudtam már azonosulni Xavier-vel, akit pedig nagyon szerethető karakternek ismertem, de azt hiszem, már ebből... több»

Li Jun Li
Kelly Reilly
Cécile De France
Kelly Reilly
Cécile De France
Audrey Tautou

Romain Duris elmondása szerint saját élményeiből is sokat tudott meríteni a karaktere megalkotásához.

(kázsé)

Cédric Klapisch szerint nem volt nehéz összehozni a régi bandát, csak a hívására vártak.

(kázsé)

A New York-i jeleneteket nem sokkal a Sandy hurrikán rombolása után filmezték.

(kázsé)

Ez a hetedik film, amiben Cédric Klapisch és Romain Duris együtt dolgoznak.

(kázsé)

Cédric Klapisch szerint a franchise részei egyenként is megállják a helyüket.

(kázsé)

Cédric Klapisch szerint a Már megint lakótársat keresünk a franchise záródarabja.