Chipkatonák

Small Soldiers

2023.09.24 Jocpappa

10/7 – A legmenőbb film az alsó tagozatban

Nosztalgia pt. 2: Gyerekkorom egyik legmenőbb filmje, amit ritkán volt alkalmam látni. Egyrészt mert nem nagyon engedték, amiért erőszakos, másrészt mert ritkán adta a tv. Ha leadták, másnap mindenki Chip Lecsap Őrmester volt az osztályban. Egyszer ki is kölcsönöztük videókazettán, de olyan sz*r volt a szalag, hogy Faterom nem engedte újranézni, nehogy tönkretegye a videólejátszónkat. Akkor megfogadtam, hogyha felnőtt leszek, megveszem videón, és mindennap megnézem. Hálát adok ma is az internetnek.

2016.07.19 ArpiHajdu és Réci

Nemrég láttam az egyik gyerekkori kedvencemet, s sikerült nosztalgikus hangulatba ejtenie. Emlékszem, hogy kissrácként nyagattam a szüleimet, hogy szerezzünk be valahogy mi is chippeket és szereljük be a játékkatonáimba, és akkor életre kelnek és az ... Több

2016.06.23 postaslaszlo8

Nagyon régen láttam ezt a filmet, de arra emlékszem, hogy tetszett, elég kis egyedi ötletes film lett, egyszer miindenkinek látnia kell, mondjuk mára már elég poénos egy film.

2019.04.25 Norbert93

Tetszeni akkor is tetszett, de nem nyerte el úgy a tetszésemet, mint az akkori gyerekfilmek. Kicsit gagyi, kicsit ostoba, de élvezhető és jópofa film. Ma már azért elég idejétmúlt, így megnézése olyanoknak okozhat némi örömet, akik gyerekkorukban is látták, szerették.

2021.03.24 BoBamburg

Mai szemmel is egy tök jópofa és szórakoztató film, de az ereje egyértelműen a nosztalgiában rejlik. Mármint utoljára kiskoromban láttam, és szép emlékeim voltak vele kapcsolatban. De ettől függetlenül is baromira tetszett.

2016.12.13 fazekasanett92

A film erőltetett, star wars utánzat, nagyon arra hajaz és ez már az elején elvette a kedvemet, hiszen ebből csak rosszul jöhet ki. Nincsenek meg az egyedi és utánozhatatlan jelenetei, sablonos és simán felejthető.

2016.09.22 Macskínó

Nekem egyáltalán nem tetszett, sem gyerekként sem most. Valahogy a hátam borzong a sztori alapjaitól fogva, a kivitelezést sem magasztalnám, ha valaki filmet keres estére ezt semmi képp nem ajánlom, mert nézhetetlen.

2015.02.16 Domino

Ez egy kedves film, tipikus kilencvenes évek, nem csak a ruhák, meg a sztori, de a játékok is, ma már nem ilyenek a tipikus akcióbabák, amennyire látom. Amúgy jó kis egyszer megnézős családi film, mindenkinek ajánlom egy kis kikapcsolódásra.

2015.07.12 totykos

Ez a film is jó régi már, egy ideje nem láttam. Elsőre tetszett, aranyos volt, amolyan szörnyecskék + Toy Story feeling. Nem tudom, hogy most hogy tetszene, de az a tapasztalatom, hogy az ilyen kedves családi filmek időtlenek, még akkor is, ha ma már a gyerekek ki tudja milyen játékokkal játszanak.