Kiválasztva
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

indingo   2017. 05. 02.

Az első évad tetszett, meg talán a második eleje. Utána már sok, hogy mindenki benne van és mindenki téged figyel.

daeril   2016. 07. 30.

Jó volt Milo Ventimiglia-t főszerepben látni, mégha csak egy évad erejéig is. Az őt követő ex-Tuti Gimis Chad Michael Murray is sokat fejlődött az évek során, de mindkét színésznek még mindig van mit tanulnia a szakmáról.Nem voltak meggyőzőek és hitelesek. Ez egy kicsit visszavett a széria fényéből. A sztori nekem tetszett, a kivitelezés is jó volt. Érdekes, mindvégig lebilincselő, olykor hatásvadász.

erare   2016. 07. 30.

Az első évadot nagyon szerettem, s emiatt vártam, hogy a második tud-e újat mutatni. Tudott. A harmadik viszont már kicsit unalmas volt. Amit hiányoltam az a karakterek személyiségének részletesebb kibontása lett volna. Nagyon a gyilkolászáson volt a hangsúly. Mire megismertem volna, megszerettem volna az egyes szereplőket, már vagy nyakig ültek a gyilkolásban, menekülésben, szervezkedésben, vagy már nem éltek. Nem fog azon szériák közé tartozni, melyeket újranézek.

Caitlin Carmichael
Nicky Whelan
Sarah Roemer
Nicky Whelan
Chad Michael Murray
Rose McGowan

A Chosen 2. szezonja egy nagy csalódás, és még csak azt sem mondanám, hogy feltétlenül érdemes megnézni. Szerencsére azonban ez azon kevés sorozatok egyike a világon, amelyek így sem vesznek el sok időt az ember életéből. több»