Turbózombi, véruszkár

Turbózombi, véruszkár

C.H.U.D. II - Bud the Chud

Néhány fiatal elrabolnak egy hullát a katonai bázisról. Ekkor még nem is sejtik, milyen végzetes hibát követtek el. A ugyanis hulla életre kel, és mindenkit megharap. A fiatalok feladata, hogy megmentsék városukat, de vajon sikerül-e… Több

Rendező: David Irving
Író: Ed Naha
Premier: 1989.09.27.

C.H.U.D.  (1984)

2022.01.13 Kóborló

Számozott folytatásként egyáltalán nem ezt vártam

Pár napja végre valahára sikerült megtekintenem az 1984-es C.H.U.D. című horrorfilmet (amit már hosszú éveken keresztül kutattam). Nem azt mondom, hogy egy világmegváltó horrorfilm volt, de egy tisztességes B kategóriás horrornak simán elment (főleg ... Teljes kritika

2016.01.29 kórica

Azért ekkortájt csináltak ennél ötletesebb és jobb kivitelezésű filmeket is azt gondolom. Ez egy hihetetlenül gyenge és értéktelen alkotás. Nézhetetlen.

A stáblista végén van egy minimális extrajelenet a filmhez.Szerző: Kóborló

Hiába lett a film eredeti címe C.H.U.D. II. - Bud the Chud, csupán minimális kapcsolatban áll az 1984-es C.H.U.D. című filmmel.Szerző: Kóborló

Ritch Shydner színész eredetileg Budot, a fő C.H.U.D.-ot alakította volna. Viszont időközben leszerződtették Bud szerepére Gerrit Graham színészt, emiatt pedig Ritch Shydner csupán egy apróbb szerepet kapott. Ő alakította a filmben a postást.Szerző: Kóborló

A film rendezőjének, David Irvingnak az édesanyja, Priscilla Pointer feltűnik egy apróbb szerepben a filmben.Szerző: Kóborló

A film rendezője, David Irving egyszer azt nyilatkozta, hogy három különböző vágást készítettek a produkcióhoz. Egyet, ahol elsősorban a vígjátékelemek domináltak, egyet, ahol inkább a horrorelemekre építettek, és egyet, amit elsősorban a tévébemutatásra szántak.Szerző: Kóborló