C.H.U.D.

A nukleáris hulladékokkal foglalkozó bizottság New York csatornahálózatában rejti el a veszélyes hulladékot. Ennek hatására a hajléktalanok Cannibalistic Humanoid Undergroud Dwellers-ekké mutálódnak és megkezdik tombolásukat a városban embereket elfogyasztva. Csak egy marék ember veszi észre a figyelmeztető jeleket...

(sipiarpi)

Rendező: Douglas Cheek
Premier: 1984.08.31.

2022.01.10 Kóborló

Atomhulladékkal fertőzött csatornarendszer

A velem egykorúaknak nem gondolom, hogy nagyon be kéne bemutatni azokat a videókazettákat, amikre még narrátoros filmek voltak rögzítve a 90-es években (jómagam ezeket a kazettákat csak úgy ismertem, hogy a "kamionos kazetták"). Általában egy háromór... Teljes kritika

2014.10.25 kasztni

Jó maszkok és kiváló hangulat a manhattani kanalizáció bugyraiból...sajnos rengeteg irodai jelenet volt benne, ezt helyre kéne hozni egy jó kis remake-kel.

2016.09.13 danny

Rob Zombiért kiált! Még gyerekkoromban láttam, de azóta se felejtem, kicsit idejétmúlt lehet már, de teljesen rendben van.

Állítólag a film producere, Andrew Bonime sok esetben beleszólt a rendezésbe, és még a forgatókönyvön is több alkalommal változtatott.Szerző: Kóborló

A film két szereplője, Christopher Curry és Daniel Stern is besegített a forgatókönyv megírásában, de végül egyikük nevét sem tüntették fel a forgatókönyvíróknál.Szerző: Kóborló

A film rendezőjének, Douglas Cheeknek ez volt ezidáig az egyetlen olyan filmrendezése, amit mozikban is bemutattak.Szerző: Kóborló

Mikor a filmet bemutatták a mozikban, sőt még amikor kiadták videokazettán, akkor még egy 96 perces változata lett bemutatva. Amikor kiadták dvd-n és blu-ray-en, már csak egy 88 perces változat került bemutatásra.Szerző: Kóborló