Citadel

Citadel

2023.07.19 Török389133

Teljesen átlagos, B kategóriás kémes sorozat. Van 1-2 jól sikerült akciójelenet, de ez nagyon kevés. A végére meg nagyon meglepő és izgalmas akar lenni, de nagyon gagyi lesz az egész.

2023.05.30 Robinson76

Elmaradva a várakozástól

Az Amazon nagyon tudja hype-olni a szériáit, és nagyon tudja szórni a pénzt is… feleslegesen. A dupla részes nyitány még az újdonság erejével hatott, hogy aztán előre haladva a történetben (vagy épp visszaugorva az időben) egyre több klisével tűzdeljék tele az egyre átlagosabbnak ható sorozatot. Az epizódonként mindössze 40 perces játékidő miatt néhol feszesnek és pörgőnek hat, néhol viszont inkább csak ide-oda kapkodónak. Változatosak és látványosak a helyszínek, helyenként pedig jól megkoreografáltak az akciójelenetek, a Citadella azonban valahogy nem akar összeállni. Bár a látványra nem lehet panaszunk, a forgatókönyvre már annál inkább. Van, amikor a rengeteg beleöntött pénz sem emel ki egy szériát a középszerből, és a jó nevű színészek ellenére a főszereplők közötti kémia sem feltétlen működőképes. Viszont, ha valaki nem ül fel a hype-vonatra, és ebből fakadóan nincsenek irreális elvárásai a sorozattal szemben, vagy csak egy jót akar szórakozni, annak akár be is jöhet a Citadella. Mivel van benne potenciál, és elvileg már berendelték a második évadot is, így bizalmam jeléül felfelé kerekítettem, és várom a megelőlegezett csillagszámnak megfelelő folytatást.

2023.05.05 hp

Nem mondanék végleges ítéletet, mielőtt végignéztem volna a teljes évadot, de annyi már az elején teljesen világos, hogy szép, látványos, de ami a történetet és a párbeszédeket illeti, mindenhol csak sablonok, ezerszer látott cselekményszálak és krim... Több

2023.04.28 Zsoze

Megértem, ha valaki tovább nézi majd, de nekem ez az első két rész elég volt. Mindenféle kémsztoris klisékkel van teletűzdelve, nem találtam benne semmi eredetit. De kikapcsolódásnak nem utolsó.

A Nagy Fehér Főnök
Mellékhatás