Kódnév: Császár

Código Emperador

2023.01.11 Török389133

Nagyon zavaros volt az egész, nem lehet tudni, hogy ki kicsoda és mit akar, és miért, így nem sok értelme van az egésznek, és a második fele már elég unalmas.

2022.08.13 szemtelen

Átlagos

Egy estére szolgáló, nagyon átlagos dráma/thriller. Nem akar több lenni, nem rágod le a körmöd az izgalomtól, nem kell nyugtatót bevenni a borzalmak miatt. Egy hírszerző ügynök története átlagos fűszerekkel ízesítve. Átlagos a színészi játék, átlagos a történet, de nem rossz egy unalmas estére, bátran tudom ajánlani. A filmet Bilbaóban, Madridban, Panamában és Budapesten is forgatták. Értékelésem szerint 6/10

2022.08.18 Fikatours_blogger

Életszagú bűnügyi történet a mindenható hatalomról, annak mocskos üzelmeiről, és arról, mi van, ha porszem kerül a gépezetbe. (A főszereplő személye nem hinném, hogy a legjobb választás volt, annak ellenére, hogy jól játszik.)

2022.08.14 zoltyah

Szeretem a spanyol filmeket, mert érezni azt a feelinget, ami más nemzetiségű filmeknél már ritkaság. Ezt a filmet annak ellenére, hogy nem a legjobb ebben a műfajban, akkor is csak ajánlani tudom, ha nincs más, és szereted a hekus filmeket.

2022.08.08 Tyler

Izgalmas, gyorsan mozgó, ütős film. Nem mondanám tökéletesnek, de éppen elegendő egy akciódús szórakozáshoz. A karakterek és a színészek nagyon jók, a sztori elégséges. Néha kicsit mintha elsiették volna, de összességében tudom ajánlani.

Víkend
2015