Csajkeverők

That Awkward Moment

2015.02.25 Mirci

A Csajkeverők (már megint milyen fordítás ez??) egy langyos film, nincs benne semmi, ami említésre méltó. Van eleje közepe meg vége, mégsincs tartalma. Vannak benne ponéötletek, de azok nem viccesek. Van benne szerelmi szál, de engem nem érintett meg. A film egyszerűen nem üt, de még csak nem is horzsol.

2015.02.19 makikaki

a film pasiszereplőinek kell magukkal húznia a filmet, mert másra a rendezőség úgy tűnik nem épített. Meg is lett az eredménye: kínos másfél óra egy rossz film társaságában. Egyszer is túl sok volt, nagyon gyenge, és még megoldás sincs a végén..

2016.01.12 JamesBont

Tom Gormican legújabb filmjét úgy tudnám jellemezni, hogy: átlagos. Nincs benne semmi ami miatt különösebben ajánlani tudnám. Moziba szerintem nem is érdemes elmenni rá, akit érdekel, nézze meg otthon, és hogy ne unatkozzon nagyon, szerintem gyújtson rá mellette egy kis hangulatnövelő pálcára. Másképp unatkozni fog.

2016.04.19 csilla09

Nem hittem, hogy tetszeni fog a film. Megláttam, hogy Zac játszik benne és azt mondtam megnézem. Tipikusan az a film ami a csajozásról, bulizásról és pasikról szól. Vannak benne jó poénok, amiket értékelni lehet. A többi színésszel is megvagyok elégedve. Összesítve jó film volt.