Félelem

Félelem

Darr

Egy nő két férfi "szerelme" között őrlődik. Az egyik férfi a szeretetet jelenti a számára, a másik a megszállott érzelmeket. Az egyik férfi a szerelmét ajánlja fel neki, a másik az életét. Vajon melyiket választja?

(e-batta)

Rendező: Yash Chopra
Forgatókönyvíró: Honey Irani, Javed Siddiqui
Ország: India
Premier: 1993.12.24.

2017.10.25 Deku

Hát ez most nem lett a legizgalmasabb vagy legjobb film amit láttam de egynek tűrhető. A sztori nem túl, magával ragadó cselekmény, de épp eléri azt a szintet, amivel tűrhetővé alakul.

2016.09.08 e-batta

Ez volt az első együttműködés Shahrukh Khan és Yash Chopra között, melyet később a Dilwale Dulhaniya Le Jayenge (1995) és a Jab Tak Hai Jaan (2012) követett. Mivel ebben az évben készült el a Baazigar is, úgy tűnt Shahrukh Khan a Legjobb Gonosz szere... Több

2016.12.11 despy

az egyik legtartalmasabb, legtöbb gondolattal és valódi érzelemmel rendelkező indiai film, amit láttam, nem csak a túlzások dominálnak

A bemutató után Aamir Khan megbánta döntését, hogy kiszállt a projektből, mert Shahrukh Khan sztár lett és egycsapásra a vetélytársa is a filmiparban.Szerző: e-batta

Egyike azon kevés filmeknek a bollywoodi történelemben, ahol a gazember több elismerést és rokonszenvet kapott a közönségtől, mint a főhős.Szerző: e-batta

Shahrukh Khan először nem fogadta el a szerepet, nem akarta negatív karakterrel kezdeni a filmes pályafutását, azt mondta: Ti egy gazembert csináltok belőlem. De később belement, mert az írók és a rendező ragaszkodtak hozzá. A bemutató után a legnagyobb sikert ő aratta, és azonnal sztár lett belőle.Szerző: e-batta

Yash Chopra első választása Kiran szerepére Raveena Tandon volt, aki korábban már dolgozott vele a Paramparában (1992), ő azonban visszautasította.Szerző: e-batta

Az 1996-os Rettegés (Fear) című hollywoodi film ötlete inspirálta.Szerző: e-batta